Rekrutacja PSP11

ZGŁOSZENIE DZIECKA ZAMIESZKAŁEGO POZA OBWODEM PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 11

W przypadku braku PESEL proszę wpisać serię i nr paszportu lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość

Adres miejsca zamieszkania rodziców/prawnych opiekunów dziecka

Adres miejsca zamieszkania dziecka

KRYTERIUM 2 z Uchwały nr XXXIX/776/17 Rady Miasta Opola z dnia 30 marca 2017 r.
Oświadczam, że rodzeństwo mojego dziecka uczęszcza do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Orląt Lwowskich w Opolu i będzie kontynuowało naukę w roku szkolnym, którego dotyczy postępowanie rekrutacyjne.

KRYTERIUM 3 z Uchwały nr XXXIX/776/17 Rady Miasta Opola z dnia 30 marca 2017 r.
Oświadczam, że jedno z rodziców dziecka jest zatrudnione/prowadzi działalność gospodarczą w obwodzie danej Szkoły Podstawowej (PSP nr 11 im. Orląt Lwowskich w Opolu).

KRYTERIUM 4 z Uchwały nr XXXIX/776/17 Rady Miasta Opola z dnia 30 marca 2017 r.
Oświadczam, że w obwodzie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Orląt Lwowskich w Opolu zamieszkują krewni dziecka wspierający rodziców w zapewnieniu mu należytej opieki.

KRYTERIUM 5 z Uchwały nr XXXIX/776/17 Rady Miasta Opola z dnia 30 marca 2017 r.
Oświadczam, że jestem/drugi rodzic jest/ absolwentem PSP nr nr 11 im. Orląt Lwowskich w Opolu.
Rok ukończenia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11: