Kontakt z nauczycielami

Psycholog szkolny – Agata Skotnicka-Husiak

Pedagog specjalny – Violeta Rozumek

Pedagog szkolny, pedagog specjalny  – Mariusz Garbiec

Jeżeli sytuacja będzie wymagała kontaktu tel. mogą Państwo liczyć na oddzwonienie Pedagoga lub Psychologa szkolnego.

Kontakt ze wszystkimi nauczycielami mogą Państwo na bieżąco utrzymywać poprzez e-dziennik.

Załączniki mogą Państwo wysyłać na poniższe maile nauczycieli:

Cieśliński Jarosław wychowanie fizyczne

Dyrektor szkoły

Skowrońska Magdalena język polski

Wicedyrektor szkoły

Bator Ewelina matematyka

Wychowawca klasy  V b

Bokszczanin Aleksandra świetlica  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bonikowska Urszula matematyka

Wychowawca klasy VII c

Cieśliński Jacek wychowanie fizyczne  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Cichowska Anna język hiszpański  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czachor Aleksandra nauczyciel wspomagający  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czachor Ewa edukacja wczesnoszkolna

Wychowawca klasy  Ia

Czeczot-Putek Violetta język polski

Dachnowska Ewa wychowanie fizyczne

Wychowawca klasy VIII b

edachnowska@@psp11.opole.pl

Dmochowska Katarzyna biblioteka

Nauczyciel-bibliotekarz

Czaplińska Anna historia aczaplińTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gabryelska Grażyna język polski dla obcokrajowców, zajęcia wyrównawcze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gawinowska Alicja język niemiecki, język mniejszości-niemiecki

Wychowawca klasy VII a

Junosza-Grochowska Joanna nauczyciel wspomagający
Jendrysiak Dominika matematyka

Wychowawca klasy IVa

Kawałko Marzena wychowanie fizyczne  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lisowska Maria przyroda, geografia

Lachnik-Wiercimok Patrycja świetlica
Łęgowska Magdalena przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie

Wychowawca klasy VIb

Nowińska-Moczia Adriana język angielski

Wychowawca klasy  VIII a

Olchowska-Szpala Małgorzata język angielski, opiekun SU

Wychowawca klasy  VII b

Orzeł Agnieszka język polski

Wychowawca klasy  Vc

Ostrowska Agata edukacja wczesnoszkolna, język polski dla obcokrajowców

Wychowawca klasy IIc

Ostrowska Iwona edukacja wczesnoszkolna, etyka kl.1-3

Wychowawca klasy  IIIc

Otremba Jakub nauczyciel wspomagający  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Polak Dorota edukacja wczesnoszkolna

Wychowawca klasy  II b

Polednia Monika język polski

wychowawca klasy IV b

Popardowski Jacek historia, wiedza o społeczeństwie

Wychowawca klasy V a

Ratajczak Karina matematyka

Rubka Anna nauczyciel wspomagający  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rozumek Wioleta nauczyciel wspomagający  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Saj Katarzyna edukacja wczesnoszkolna

Wychowawca klasy I c

Skotnicka-Husiak Agata   psycholog, doradztwo zawodowe

Psycholog szkolny

Socha Tomasz informatyka

Wychowawca klasy VI a

Smyczek Paulina edukacja wczesnoszkona

wychowawca klasy I b

Sojka Agnieszka świetlica, język polski dla obcokrajowców  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Stelmaszyk Agata edukacja wczesnoszkolna

wychowawca klasy III a

Stelmaszyk Michał wychowanie fizyczne

wychowawca klasy IV c

Strzelec-Zagwocka Marzena edukacja wczesnoszkona

Wychowawca klasy III b

Szopa Agata język angielski

Wychowawca klasy VIII c

Szteliga Agnieszka język polski

Wychowawca klasa VII d

Szydłowska Bożena Kierownik świetlicy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szymańska Roma język angielski kl. 1-3  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Waleska Agnienieszka język niemiecki, język mniejszości - niemiecki   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Żakowicz Karol

edukacja wczesnoszkolna

Wychowawca klasy II a

Żarska Urszula fizyka

Zakrzewska Skotniczny Aneta religia, wychowanie do życia w rodzinie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.