Grono pedagogiczne


grono 2018 2019
Nazwisko nauczyciela Nauczane przedmioty, zajęcia Inne
Cieśliński Jarosław wychowanie fizyczne Dyrektor szkoły
Czaplińska Anna historia  
Bator Ewelina matematyka Wychowawca klasy V B
Bokszczanin Aleksandra świetlica  
Bonikowska Urszula matematyka  Wychowawca klasa VII C
Buczkowska Wioletta świetlica  
Cieśliński Jacek wychowanie fizyczne  
Cichowska Anna język hiszpański  
Czachor Aleksandra nauczyciel wspomagający  
Czachor Ewa edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy  IA, Logopeda
Czeczot-Putek Violetta język polski  
Dachnowska Ewa wychowanie fizyczne Wychowawca klasy VIII B
Dekiela Iwona
świetlica   
Dmochowska Katarzyna biblioteka Nauczyciel-bibliotekarz
Duda Kamila (nieobecna) świetlica  
Dydzik Marcin religia  
Dynak Krzysztof chemia  
Foryś Dominika nauczyciel wspomagający  
Gabryelska Grażyna język polski dla obcokrajowców, zajęcia wyrównawcze  
Gawinowska Alicja język niemiecki, język mniejszości-niemiecki Wychowawca klasy VII A
Garbiec Mariusz pedagog Pedagog szkolny
ks.Górniak Dawid religia  
Jendrysiak Dominika matematyka Wychowawca klasy IV A
Junosza-Grochowska Joanna nauczyciel wspomagający  
Kawałko Marzena wychowanie fizyczne  
Koryczan Michał świetlica  
Krzyśków Grażyna świetlica  
Lisowska Maria przyroda, geografia
 
Lachnik-Wiercimok Patrycja świetlica  
Łęgowska Magdalena biologia, wychowanie do życia w rodzinie Wychowawca klasy  B
Malec Anna technika, plastyka Rzecznik Praw ucznia
Majewska Aneta muzyka  
ks.Nowak Daniel religia  
Nowińska-Moczia Adriana język angielski Wychowawca klasy VIII A
Olchowska-Szpala Małgorzata język angielski Wychowawca klasy  VII B, opiekun Samorzadu Uczniowskiego
Orzeł Agnieszka język polski Wychowawca klasy V C
Ostrowska Agata edukacja wczesnoszkolna, język polski dla obcokrajowców Wychowawca klasy II C
Ostrowska Iwona edukacja wczesnoszkolna, etyka kl.1-3 Wychowawca klasy  III C
Otremba Jakub nauczyciel wspomagający  
Pielak Grzegorz historia  
Piznal Dominika nauczyciel wspomagający  
Polak Dorota edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy  II B
Polednia Monika język polski Wychowawca klasy IV B
Popardowski Jacek historia, wiedza o społeczeństwie Wychowawca klasy V A
Ratajczak Karina matematyka  
Rozumek Wioleta nauczyciel wspomagający  
Rubka Joanna nauczyciel wspomagający  
Saj Katarzyna edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy I C
Skotnicka-Husiak Agata   psycholog, doradztwo zawodowe Psycholog szkolny
Skowrońska Magdalena język polski Wicedyrektor szkoły
Smyczek Paulina edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy I B
Socha Tomasz informatyka
Wychowawca klasy VI A
Sojka Agnieszka język polki dla obcokrajowców, świetlica, zajęcia pomocowe  
Stelmaszyk Michał wychowanie fizyczne  Wychowawca klasy IV C
Stelmaszyk Agata edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy III A
Strzelec-Zagwocka Marzena edukacja wczesnoszkolna  Wychowawca klasy III B
Szopa Agata język angielski Wychowawca klasy VIII C
Szteliga Agnieszka język polski Wychowawca klasa VII D
Szydłowska Bożena świetlica Kierownik świetlicy
Szymańska Roma język angielski  
Trzonkowska Marzena świetlica  
Waleska Agnieszka język mniejszości-niemiecki, język niemiecki  
Żakowicz Karol edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy II A
Żarska Urszula fizyka  
Zakrzewska Skotniczny Aneta religia, wychowanie do życia w rodzinie  
 

teams

e dziennik

e szkola opolskie

dyplom I opole 1

solid

logo niepodlegla

prezydent

logo minister

50 lat logo



Dzisiaj 287

Wczoraj 285

Tydzień 919

Miesiąc 6311

Wszystkich 491263

W tej chwili stronę odwiedza 66 gości.