Grono pedagogiczne


grono 2018 2019
Nazwisko nauczyciela Nauczane przedmioty, zajęcia Inne
Cieśliński Jarosław wychowanie fizyczne Dyrektor szkoły
Skowrońska Magdalena język polski Wicedyrektor szkoły
Szydłowska Bożena świetlica kierownik świetlicy - nadzór nad klasami I-III
Bokszczanin Aleksandra edukacja wczesnoszkolna  
Bonikowska Urszula matematyka  Wychowawca klasa VIII C
Cieśliński Jacek wychowanie fizyczne  
Cichowska Anna język hiszpański  
Czachor Aleksandra nauczyciel wspomagający  
Czachor Ewa edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy  IIA, Logopeda
Czaplińska Anna historia  
Czeczot-Putek Violetta język polski  
Dachnowska Ewa wychowanie fizyczne  
Dekiela Iwona
świetlica, wychowanie do życia w rodzinie  
Dmochowska Katarzyna biblioteka Nauczyciel-bibliotekarz
Duda Kamila (nieobecna) świetlica  
Dynak Krzysztof chemia  Wychowawca klasy VIII D
Figzał Andżelika język polski  Wychowawca klasy IV C
Filipek Agnieszka matematyka  Wychowawca klasy IV B
Foryś Dominika nauczyciel wspomagający  
Gabryelska Grażyna język polski dla obcokrajowców, język polski  
Gawinowska Alicja język niemiecki, język mniejszości-niemiecki Wychowawca klasy VIII A
Garbiec Mariusz pedagog Pedagog szkolny
Gieracka Ewelina matematyka, informatyka Wychowawca klasy VI B
Janeczek Joanna świetlica, przyroda  
Jendrysiak Dominika matematyka Wychowawca klasy V A
Junosza-Grochowska Joanna nauczyciel wspomagający  
Kawałko Marzena wychowanie fizyczne  
Khraplyva Vita język polski dla obcokrajowców  
Konopka Jakub religia  
Koryczan Michał informatyka, wychowanie fizyczne  
ks. Kozielski Mateusz religia  
Krzyśków Grażyna świetlica  
Lisowska Maria geografia
 
Lachnik-Wiercimok Patrycja świetlica  
Łęgowska Magdalena biologia, wychowanie do życia w rodzinie Wychowawca klasy  VII B
Magryś Wioletta świetlica  
Malec Anna technika, plastyka Rzecznik Praw ucznia
Majewska Aneta muzyka  
Marcjasz Marzena nauczyciel wspomagający  
Mazur Małgorzata język angielski  
ks.Nowak Daniel religia  
Nowińska-Moczia Adriana język angielski Wychowawca klasy VII A
Olchowska-Szpala Małgorzata język angielski Wychowawca klasy  VIII B, opiekun Samorzadu Uczniowskiego
Olek Katarzyna nauczyciel wspomagający  
Orzeł Agnieszka język polski Wychowawca klasy VI C
Ostrowska Agata edukacja wczesnoszkolna, język polski dla obcokrajowców Wychowawca klasy III C
Ostrowska Iwona edukacja wczesnoszkolna, etyka Wychowawca klasy  I A
Pielak Grzegorz historia, edukacja dla bezpieczeństwa  
Polak Dorota edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy  III B
Polednia Monika język polski Wychowawca klasy V B
Popardowski Jacek historia, wiedza o społeczeństwie Wychowawca klasy VI A
Ratajczak Karina matematyka  
Rozumek Wioleta nauczyciel wspomagający  
Rubka Joanna nauczyciel wspomagający (nieobecna)  
Saj Katarzyna edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy II C
Skotnicka-Husiak Agata   psycholog, doradztwo zawodowe Psycholog szkolny
Smyczek Paulina edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy II B
Sojka Agnieszka świetlica  
Staszczyszyn Lena nauczyciel wspomagający  
Stelmaszyk Michał wychowanie fizyczne, informatyka  Wychowawca klasy V C
Stelmaszyk Agata edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy I B
Strzelec-Zagwocka Marzena edukacja wczesnoszkolna  Wychowawca klasy I C
Szopa Agata język angielski Wychowawca klasy IV A
Szteliga Agnieszka język polski (nieobecna)  
Szymańska Roma język angielski  
Śliwa Marzena nauczyciel wspomagający  
Trzonkowska Marzena świetlica (nieobecna)  
Waleska Agnieszka język mniejszości-niemiecki, język niemiecki  
Woliński Radosław świetlica  
Zwierzyńska Anna język polski  
Żakowicz Karol edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy III A
Żarska Urszula fizyka  
Zakrzewska Skotniczny Aneta religia, wychowanie do życia w rodzinie (nieobecna)  
 

rekrutacja 2022

informacje ukraina

e dziennik

teams

nprc logo

e szkola opolskie

dyplom I opole 1

solid

logo niepodlegla

prezydent

logo minister

50 lat logo



Dzisiaj 279

Wczoraj 358

Tydzień 1635

Miesiąc 9165

Wszystkich 568975

W tej chwili stronę odwiedza 72 gości.