Grono pedagogiczne


grono 2018 2019
Nazwisko nauczyciela Nauczane przedmioty, zajęcia Inne
Cieśliński Jarosław wychowanie fizyczne Dyrektor szkoły
Skowrońska Magdalena język polski Wicedyrektor szkoły
Szydłowska Bożena świetlica kierownik świetlicy - nadzór nad klasami I-III
Bokszczanin Aleksandra edukacja wczesnoszkolna  
Bonikowska Urszula matematyka  
Cieśliński Jacek wychowanie fizyczne  
Cichowska Anna język hiszpański  
Czachor Aleksandra nauczyciel wspomagający  
Czachor Ewa edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy  III A
Czaplińska Anna historia  
Czeczot-Putek Violetta język polski  
Dachnowska Ewa wychowanie fizyczne  
Dekiela Iwona
świetlica, wychowanie do życia w rodzinie  
Dmochowska Katarzyna biblioteka  
Duda Kamila (nieobecna) świetlica  
Dynak Krzysztof chemia
Figzał Andżelika język polski Wychowawca klasy V C
Filipek Agnieszka matematyka Wychowawca klasy V B
Gabryelska Grażyna język polski  
Gawinowska Alicja język niemiecki, język mniejszości-niemiecki Wychowawca klasy IV A, opiekun Samorządu Uczniowskiego
Garbiec Mariusz pedagog Pedagog szkolny
Gieracka Ewelina matematyka, informatyka Wychowawca klasy VII B
Janeczek Joanna świetlica, biologia  
Jendrysiak Dominika matematyka Wychowawca klasy VI A
Junosza-Grochowska Joanna nauczyciel wspomagający  
Kawałko Marzena wychowanie fizyczne  
Khraplyva Vita język polski dla obcokrajowców  
Konieczko Emilia edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy  I A
Koryczan Michał informatyka, wychowanie fizyczne Wychowawca klasy VI B
ks. Kozielski Mateusz religia  
Kuczuk Paweł świetlica  
Krzyśków Grażyna świetlica  
Lisowska Maria geografia
 
Lachnik-Wiercimok Patrycja świetlica (nieobecna)
Łęgowska Magdalena biologia, wychowanie do życia w rodzinie Wychowawca klasy  VIII B
Malec Anna technika, plastyka Rzecznik Praw Ucznia
Majewska Aneta muzyka  
Marcjasz Marzena nauczyciel wspomagający  
Mazur Małgorzata język angielski  Wychowawca klasy IV C
Moryc Monika język polski (nieobecna)  
ks.Nowak Daniel religia  
Nowińska-Moczia Adriana język angielski Wychowawca klasy VIII A
Olchowska-Szpala Małgorzata język angielski Wychowawca klasy  IV B, opiekun Samorzadu Uczniowskiego
Olek Katarzyna nauczyciel wspomagający\, pedagog specjalny Pedagog aspecjalny
Olszok Estera język mniejszości-niemiecki  
Orzeł Agnieszka język polski Wychowawca klasy VII C
Ostrowska Agata edukacja wczesnoszkolna, język polski dla obcokrajowców Wychowawca klasy I B
Ostrowska Iwona edukacja wczesnoszkolna, etyka Wychowawca klasy  II A
Pielak Grzegorz historia, edukacja dla bezpieczeństwa  
Polak Dorota edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy  I C
Popardowski Jacek historia, wiedza o społeczeństwie Wychowawca klasy VII A
Ratajczak Karina matematyka  
Rozumek Wioleta nauczyciel wspomagający  
Rubka Joanna nauczyciel wspomagający (nieobecna)  
Saj Katarzyna edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy III C
Skotnicka-Husiak Agata   psycholog, doradztwo zawodowe Psycholog szkolny
Smyczek Paulina edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy III B
Sojka Agnieszka świetlica  
Staszczyszyn Lena nauczyciel wspomagający  
Stelmaszyk Michał wychowanie fizyczne, informatyka Wychowawca klasy VI C
Stelmaszyk Agata edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy II B, logopeda
Strzelec-Zagwocka Marzena edukacja wczesnoszkolna  Wychowawca klasy II C, logopeda
Szopa Agata język angielski Wychowawca klasy V A
Szteliga Agnieszka język polski (nieobecna)  
Szymańska Roma język angielski  
Śliwa Marzena nauczyciel wspomagający  
Trzonkowska Marzena świetlica  
Waleska Agnieszka język mniejszości-niemiecki, język niemiecki, nauczyciel wspomagający (nieobecna)  
Woliński Radosław świetlica  
Żakowicz Karol edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy I D
Żarska Urszula fizyka  
Zakrzewska Skotniczny Aneta religia, wychowanie do życia w rodzinie  
 

REKRUTACJA 2425

informacje ukraina

e dziennik

teams

mol net

dyplom I opole 1

solid

logo niepodlegla

prezydent

logo minister

50 lat logo



Dzisiaj 17

Wczoraj 239

Tydzień 1412

Miesiąc 3020

Wszystkich 699022

W tej chwili stronę odwiedza 12 gości.