Zdalne nauczanie 20.12.21-09.01.22

Szanowni Państwo,

informujemy, że od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. szkoła pracuje w trybie zdalnym. Uczniowie łączą się z nauczycielami poprzez platformę Microsoft Teams zgodnie z planami lekcyjnymi. Zajęcia pozalekcyjne również będą się odbywały z wykorzystaniem MS Teams. Nauczyciele poinformują uczniów o szczegółach zajęć pozalekcyjnych realizowanych w formie zdalnej.

Podczas nauczania zdalnego obowiązują zapisy z załącznika nr 1 Wewnętrznych procedur bezpieczeństwa w funkcjonowaniu szkoły ZARZĄDZENIE NR 1/2021/2022 - załącznik dotyczy nauczania zdalnego.

Proszę również korzystać z zakładki Nauczanie zdalne na naszej szkolnej stronie internetowej. Znajdą tam Państwo m.in. odnośniki do różnego rodzaju poradników, w tym również zasad udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Informujemy, że w okresie zdalnego nauczania sekretariat szkoły pracuje normalnie, z zachowaniem zasad sanitarnych.

Uczniom niepełnosprawnym, którzy z uwagi na rodzaj niepełnosprawności nie mogą realizować zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w miejscu zamieszkania, zorganizujemy zajęcia w szkole lub umożliwimy realizację zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na terenie szkoły.

W przypadkach szczególnych dla uczniów z klas I-III, kiedy rodzic nie może zapewnić swojemu dziecku opieki zorganizujemy opiekę na terenie szkoły oraz umożliwimy dzieciom realizację zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na terenie szkoły.

Rodzice uczniów niepełnosprawnych i uczniów z klas I-III (w przypadku braku możliwości zapewnienia opieki) powinni złożyć stosowne oświadczenia

Oświadczenie rodziców uczniów klas1-3

Oświadczenie rodziców ucznia z orzeczeniem

do piątku 17 grudnia 2021r. do godz.14.00 dostarczając do skrzynki na listy znajdujacej się przy wejściu głównym szkoły lub wysyłając skan oświadczenia na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Oświadczenia trafią bezpośrednio do kierownika świetlicy szkolnej- Bożeny Szydłowskiej, nadzorującej wyżej wymienione działania.

Dla uczniów z klas VIII jest możliwość organizacji konsultacji z przedmiotów objętych egzaminem.

Okres nauki zdalnej:

20 grudnia – 22 grudnia – nauka zdalna;

23 grudnia – 2 stycznia  - przerwa świąteczna;

3 stycznia – 5 stycznia – nauka zdalna;

6 stycznia – święto Trzech Króli;

7 stycznia – dzień wolny od zajęć lekcyjnych;

Od 10 stycznia (poniedziałek) WRACAMY DO NAUKI W SZKOLE.

W przypadku potrzeby kontaktu ze szkołą proszę wykorzystywać e-dziennik lub poprzez sekretariat umówić się na rozmowę telefoniczną, ewentualnie spotkanie w szkole, przestrzegając reżimu sanitarnego.

Z wyrazami szacunku, życząc zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego wolnego od pandemii Nowego Roku

Dyrektor Jarosław Cieśliński