Pomoc Ukrainie trwa...

Specustawa Ukraina - praca i działalność gospodarcza - Infor.plTym razem włączamy się w zbiórkę organizowaną przez Radę Dzielnicy Chabry.

W Suchym Borze, w budynkach byłego sanatorium przebywa obecnie 116 kobiet  z dziećmi w wieku od 3 tygodni do 17 lat.

Najbardziej potrzebna jest żywność świeża tj. wędliny, sery, owoce, warzywa, pieczywo, jogurty itp.

Brakuje środków czystości (szampony do włosów, żele pod prysznic, mydło, chemia do toalet).

Potrzebna jest również odzież damska i dziecięca oraz buty w rozmiarach 38 40 (prosimy aby odzież była opisana płeć-rozmiar ).

Nadal zbieramy przybory szkolne dla naszych nowo przybyłych uczniów:

– zeszyty, kolorowy papier,
– bloki techniczne,
– kredki, pisaki, długopisy, ołówki,
– gumki do mazania, temperówki, kleje,
– farby, plastelinę,
– plecaki, piórniki itp.

Wolontariusze sukcesywnie będą odbierać dary i zawozić do Suchego Boru.

Przekazywane przez Państwa dary mają ogromną wartość, ponieważ w nich ukryte jest serce  i dobroć.

Za ofiarność, zaangażowanie oraz wszelaką pomoc na rzecz Uchodźców składamy serdeczne podziękowania.