Sport

 • TRZECIE MIEJSCE W MISTRZOSTWACH OPOLA W FUTSALU DZIEWCZĄT KLAS 7-8

  IMG 8124
  Dziewczęta w składzie: Nika Tovkun, Emilia Grela, Lena Puszka, Natalia Janicka, Michalina Gruszczyńska, Kinga Żukiewicz, Elizabet Skhirladze, Arina Hoiman, Julia Trofimowicz, Pola Harędzka godnie reprezentowały PSP11 w finale Mistrzostw Opola w halowej piłce nożnej. Nasze dziewczyny rozegrały trudne mecze z PSP15, PSP2, PSP31, PSP24 i zostały brązowymi medalistkami Mistrzostw Opola w kategorii  Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 
  Gratulujemy dziewczętom kolejnego sukcesu sportowego. 
 • NASI NAUCZYCIELE W MEDIACH

   Zrzut ekranu 2023 11 14 082737  Na łamach najpopularniejszego pisma poświęconego ostatnio b.popularnej dyscyplinie - TENIS ZIEMNY TENIS MAGAZYN - w związku z prezentacją obuwia sportowego, zaprezentowany został nasz nauczyciel wychowania fizycznego JACEK CIEŚLIŃSKI.
 • DZIEWCZĘTA KLAS 5-6 BRĄZOWYMI MEDALISTKAMI MISTRZOSTW OPOLA W UNIHOKEJU

  Zdjcie WhatsApp 2023 11 08 o 185337 5188a178
  W dniu 8.11.2023r. dziewczęta naszej szkoły rozegrały międzyszkolny turniej  unihokeja.  Po trudnej rywalizacji z reprezentacjami PSP5, PSP16, PSP33, PSP28 nasze reprezentantki wywalczyły 3 miejsce wśród opolskich szkół podstawowych.
  Zawodniczki PSP11: Ania Maciek, Oliwia Gruszczyńska, Basia Husiak, Natalia Ginter, Violeta Shurupova, Milana Prokopchuk, Michalina Jaworowicz, Ania Pampuch, Julka Wereszczyńska, Tosia Kołpak. 
  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
 • Liga Kyokushin - Karate kontaktowe

  384560538 740491508095366 2331734088640413116 n

  Dnia 1 października 2023 roku Fabian Kłodziński z 1A oraz Julian Kłodziński z 3A brali udział w zawodach karate w Chrząstowicach. Turniej ten był finałem zmagań karateków w Lidze Karate Kontaktowego.

  Drużynowo chłopcy zdobyli I miejsce w kumite. Zaś w osobnych konkurencjach: Fabian - III miejsce w kata, Julian - II miejsce w kata.

  Chłopcom gratulujemy i życzymy powodzenia w zdobywaniu nowych osiągnięć!

 • NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

  MicrosoftTeams image

   

   

   

   

   

  NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH Nasz klasowy mistrz piłkarski  - uczeń klasy 2a Jakub Pluta  w Wojewódzkim Turnieju 1x1 rozgrywanym w Gogolinie odniósł kolejny sukces osiągając wysokie miejsca w klasyfikacji i ilości strzelonych bramek . Otrzymał również nagrodę dla najlepszego obrońcy . GRATULACJE dla KUBUSIA !

 • Finał "Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich"

   09abe875 6563 44f7 9c29 5e184d6b08da
  To była wspaniała sportowa przygoda dla ponad tysiąca dzieci z całej Polski! W Toruniu odbył się wielki finał "Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich", który zwieńczył jedną z największych akcji prosportowych w Polsce.
  Kornel Dachnowski uczeń klasy 5A reprezentował nasza szkołę  w dwuboju  lekkoatletycznym oraz w biegu sztafetowym 24x 200m w , którym   wraz  zawodnikami województwa opolskiego zajęli  5 miejsce w Polsce. Poza startami młodzi sportowcy mogli skorzystać z różnych atrakcji, a także spotkać kilka gwiazd polskiej lekkoatletyki. Wśród nich nie zabrakło byłych mistrzów, jak Marek Plawgo, czy Marian Woronin, oraz obecnych reprezentantów z Mariką Popowicz-Drapałą i Pawłem Wojciechowskim na czele. Kornelowi gratulujemy sukcesu .
 • Sportowe osiągnięcia 1A

  MicrosoftTeams image 22

 • Kolejny wojewódzki sukces naszych uczniów.

  1
  DZIEWCZĘTA BRĄZOWYMI MEDALISTKAMI WOJEWÓDZKIEGO FINAŁU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ.
  W dniu 13.06.2023r. w Krapkowicach odbył się turniej siatkówki plażowej z udziałem mistrzów i wicemistrzów powiatu z województwa opolskiego. Mistrzynie Opola w składzie Hania Grzelak, Nikola Andrzejewska i Magda Psiurska godnie reprezentowały miasto Opole i wywalczyły 3 miejsce w finale wojewódzkim i tym samym powtórzyły sukces z ubiegłego roku.
  Serdecznie gratulujemy i życzymy tak wielu sukcesów w kolejnych latach nauki w szkole średniej. 
 • Sukces piłkarzy ręcznych

  IMG 7205

  2 czerwca uczniowie klas czwartych  brali udział w turnieju piłki  ręcznej o puchar dyrektora MOS-Opole.. Turniej odbył się na Stegu Arenie a nasi zawodnicy zajęli w nim pierwsze miejsce Szkołę reprezentowali Zawodnicy: Kornel Dachnowski, Max Gawinowski, Adam Husiak, Adam Wesołowski, Wojciech Zawiślański, Franciszek Sapała, Tymoteusz Zarzycki, Krzysztof Zmarzły, Szymon Michalski, Michał Kwiatkowski, Filip Szendzielarz, i Daniil  Mazur. Królem Strzelców został Kornel Dachnowski który w całym turnieju trafił 14 bramek. Zespół do zawodów przygotowywał Pan Michał Stelmaszyk ogromne gratulacje dla wszystkich.

  Obejrzyj galerię zdjęć

 • Pasje i talenty uczniów klasy 3c

  5

  Franek swoją przygodę ze ścianką wspinaczkową zaczął, gdy miał 6 lat. Na początku traktował to, jako formę zabawy, ale szybko przerodziło się to w pasję. To sport, który choć wymagający daje doskonałe efekty; poprawia koordynację fizyczną, uczy nie tylko samodyscypliny, ale też wytrwałości i pokory, gwarantuje dawkę pozytywnych emocji i zdrowej adrenaliny.

  Franek należy do sekcji wspinaczkowej, trenuje 2 razy w tygodniu przygotowując się do różnych zawodów (z. bulderowe, z. "na szybkość", z. "w prowadzeniu"), zdobywa medale, puchary, m. in. zdobył I miejsce w mistrzostwach o Puchar Województwa Opolskiego we wspinaczce sportowej 2022, II miejsce w zawodach o Puchar Dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Opolu 2023.

  W tym sporcie nie wystarczy być spokojnym i cierpliwym, lecz trzeba również myśleć kreatywnie i strategicznie, aby dobrze zaplanować każdy kolejny ruch, gdyż tylko tak ma się szansę na sukces.

  Maja również swoją przygodę z kajakiem rozpoczęła od 6 roku życia. Teraz intensywnie trenuje i zdobywa coraz więcej medali zarówno indywidualnie, zespołowo jak i rodzinnie. Na ostatnich zawodach w Opolu zajęła I miejsce w kajaku polo na 1000 metrów oraz II miejsce w wyścigu rodzinnym.

  W ślady swoich kolegów idą tez inni uczniowie, którzy zdobywają swoje pierwsze medale i dyplomy.'

  Obejrzyj galerię zdjęć

 • DZIEWCZĘTA PSP11 MISTRZYNIAMI OPOLA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ W 2023R. CHŁOPCY PSP11 BRĄZOWYMI MEDALISTAMI MISTRZOSTW OPOLA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

  IMG 6682
  Reprezentacja dziewcząt klas 8 kolejny raz wywalczyła złoty medal w Finale Mistrzostw Opola w siatkówce plażowej. Po zaciętej rywalizacji pokonała wszystkie reprezentacje szkół podstawowych startujące w turnieju siatkówki plażowej. 
  Złotymi medalistkami zostały Hanna Grzelak, Nikola Andrzejewska, Magdalena Psiurska.
  Sukcesem naszych uczniów zakończył się także finałowy turniej  siatkówki plażowej chłopców. 
  Jacek Passon, Olaf Troszczyński, Mateusz Obacz wywalczyli 3 miejsce i zostali brązowymi medalistami Mistrzostw Opola w 2023r.
  Serdecznie gratulujemy naszym uczniom kolejnych sukcesów siatkarskich w kończącym się roku szkolnym 2022/2023.
 • Kolejny sukces Tobiasza Korasadowicza

  Zdjcie WhatsApp 2023 05 19 o 212410

  Tobiasz Korasadowicz z klasy 8a zajmuje I miejsce w międzynarodowym turnieju judo w Opolu( kat U17 55kg). Memoriał Trenera Edwarda Faciejewa odbył się w minioną niedzielę, 14 maja.
  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 • DUŻY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W MISTRZOSTWACH OPOLA W LEKKOATLETYCE. 

  IMG 6582
  DUŻY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W MISTRZOSTWACH OPOLA W LEKKOATLETYCE. 
  Reprezentacja uczniów klas 5-6 wywalczyła 8 medali (3 złote, 4 srebrne, 1 brązowy) w konkurencjach indywidualnych Mistrzostw Opola w Lekkoatletyce. 
  Złoty medal w biegu na 1000m - Michał Pieczonka
  Złoty medal w rzucie piłeczką palantową - Igor Marcickiewicz
  Złoty medal w sztafecie 4X100m chłopców -  Wiktor Gawinowski, Paweł Grzelak, Filip Krysiak, Michał Klatka.
  Srebrny medal w biegu na 100m - Wiktor Gawinowski
  Srebrny medal w pchnięciu kulą  - Wiktor Gawinowski
  Srebrny medal w skoku w dal dziewcząt - Emilia Grela
  Srebrny medal w skoku w dal chłopców - Mirek Tęgosik
  Brązowy medal w biegu na 100m przez płotki - Mirek Tęgosik
  Czwarte miejsce w biegu sztafetowym 4X100m dziewcząt - Emilia Grela, Zuzanna Malik, Ania Maciek, Anhelina Sadovska. 
  Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
 • III miejsce w finale Mistrzostw Opola w Piłce Nożnej Chłopców

  1a

  Finał Mistrzostw Opola w Piłce Nożnej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbył się 25.04.2023r. na obiekcie sportowym MOSiR Opole - Zespół Boisk ORLIK Krzanowicka przy ul. Krzanowickiej 9 w Opolu/Czarnowąsy.

  Reprezentacja naszej szkoły po zaciętej i wyrównanej walce zajęła wysokie III miejsce. Serdecznie gratulujemy zdobycia brązowych medali!

  Skład drużyny: Braczkowski Wiktor, Drosik Kajetan, Hryshyn Denys, Korasadowicz Tobiasz, Krysiak Mateusz, Lisik Franciszek, Lobashov Serhii, Lonc Oskar, Maćkowski Bartek, Passon Jacek, Troszczyński Olaf, Zmarzły Bartosz

  Opiekun: Michał Stelmaszyk

  Obejrzyj galerię zdjęć

 • Sukces Zuzanny Gigiel

   WhatsApp Image 2023 04 19 at 185626

  Zuzanna Gigel,uczennica klasy 8a, z UKS-u Unia Opole otrzymała powołanie na Wiosenną Akademię Młodych Orłów 2023 dziewcząt z rocznika 2009.
  Zgrupowanie odbędzie się w Bydgoszczy w terminie 24-28.04.2023
  Gratulujemy i życzymy powodzenia✊✊✊

  OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ!

 • Tobiasz Korasadowicz

   IMG 20230416 WA0001  IMG 20230416 WA0002

  Tobiasz Korasadowicz z klasy 8a, w minioną sobotę, zajmuje 2 miejsce w Międzynarodowym Turniej Judo w Bytomiu w kat. U17 ,55kg. Gratulujemy!!!

 • BRĄZOWE MEDALISTKI MISTRZOSTW MIASTA OPOLA W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

   WhatsApp Image 2023 04 20 at 104746
  Dziewczęta z klas szóstych w dniu 17 kwietnia rozegrały finałowy turniej piłki nożnej. Mimo niesprzyjającej pogody dziewczęta z dużym poświęceniem i zaangażowaniem wywalczyły 3 miejsce w Opolu w piłce nożnej. PSP11 reprezentowały: Emilka Dyniakowska, Anhelina Sadovska, Emilka Grela, Hania Majewska, Pola Harędzka, Lena Senus, Zuzia Malik, Emilka Szpala, Kinga Żukiewicz, Ania Maciek, Natalia Janicka, Julia Trofimowicz.  Gratulujemy kolejnego sportowego sukcesu!

  OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ!

 • Sukces Tobiasza Korasadowicza

  obraz 2023 04 18 103806221

  Tobiasz Korasadowicz z klasy 8A, zajmuje 3 miejsce w turnieju eliminacyjnym Regionu Zachodniego( Tyniec Mały w kat. do 55kg) i uzyskuje kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w judo, która odbędzie się w Koszalinie w dniach 26.04-28.04.2023r. Serdecznie gratulujemy!!!

 • I miejsce w turnieju piłki ręcznej chłopców dla klas III i IV MAĆKOWIAK CUP

  2

  W dniu 29.03.2023 r. nasza drużyna w składzie: Dachnowski Kornel, Michalski Szymon, Wesołowski Adam, Różański Jan, Sapała Franciszek, Zarzycki Tymoteusz, Husiak Adam, Zawiślański Wojciech, Kwiatkowski Michał, Weiss Leon, Duda Piotr, Gawinowski Maksymilian, Kluz Szymon, Rybczyński Mateusz, zajęła I miejsce w turnieju piłki ręcznej chłopców dla klas III i IV MAĆKOWIAK CUP.

  Obejrzyj galerię zdjęć

 • DZIEWCZĘTA PSP11 BRĄZOWYMI MEDALISTKAMI MISTRZOSTW OPOLA W PIŁCE SIATKOWEJ.

   IMG 6257
  W dniu 23.03.2023r. odbył się finałowy turniej piłki siatkowej dziewcząt klas 7-8. Nasze dziewczyny po zaciętej rywalizacji wywalczyły 3 miejsce wśród opolskich szkół. Brązowymi medalistkami zostały: Nikola Andrzejewska, Hanna Grzelak, Zuzanna Gigiel, Maja Romanik, Magda Psiurska, Katarzyna Korbaś, Marta Walkiewicz, Julia Jargoń, Hanna Hulbój. Opiekun Marzena Kawałko. Serdecznie  gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.
   

  OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ!

 

REKRUTACJA 20232024

informacje ukraina

e dziennik

teams

mol net

dyplom I opole 1

solid

logo niepodlegla

prezydent

logo minister

50 lat logoDzisiaj 195

Wczoraj 301

Tydzień 496

Miesiąc 1075

Wszystkich 669653

W tej chwili stronę odwiedza 12 gości.