Koncert charytatywny OTWARTE SERCE

0311 grudnia 2019 r. przedstawicielki Szkolnej Rady Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego mogły uczestniczyć w XIV Koncercie Charytatywnym „Otwarte Serce” organizowanym przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego „Grota” w O polu. W programie koncertu znalazł się również występ naszej uczennicy z klasy 5a Matyldy Nowakowskiej , która przepięknie wykonała utwór pt.”Kolorowy wiatr” z filmu „ Pocahontas”. Adresatem tegorocznej zbiórki jest Adrianek Weis , który zmaga się z bardzo rzadką chorobą – Canavana ( gąbczaste zwyrodnienie układu nerwowego). Środki zebrane w czasie koncertu zostaną przeznaczona na turnus rehabilitacyjny. Wszyscy zainteresowani i chętni do pomocy Adriankowi mogą znaleźć informacje dotyczące wpłat środków na odpowiednie konto na plakatach znajdujących się na drzwiach wejściowych naszej szkoły.