Nowe koszulki – Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Wolontariatu

Zrzut ekranu 2024 05 20 114739

Dzięki finansowemu wsparciu Rady Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 11
w Opolu mogliśmy zakupić koszulki dla uczniów z Samorządu  Uczniowskiego i Szkolnego Wolontariatu. Koszulki zostały zaprojektowane przez przedstawicieli SU. Będą one będą wykorzystane podczas  różnych imprez i wydarzeń organizowanych przez naszych uczniów na terenie szkoły a także podczas akcji Samorządów Uczniowskich i Wolontariatu, w których bierzemy czynny udział reprezentując naszą szkołę na zewnątrz na terenie naszego miasta.

Obejrzyj galerię zdjęć

 

REKRUTACJA 2425

informacje ukraina

e dziennik

teams

mol net

dyplom I opole 1

solid

logo niepodlegla

prezydent

logo minister

50 lat logoDzisiaj 169

Wczoraj 362

Tydzień 531

Miesiąc 4628

Wszystkich 715125

W tej chwili stronę odwiedza 17 gości.