Podsumowanie akcji dla Rodaków na Kresach

shared image 3

Serdeczne dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę darów świątecznych dla Rodaków z Kamieńca Podolskiego.

Zebraliśmy ponad 70kg żywności długoterminowej oraz 10kg słodyczy.

Dziękujemy za dary Waszych serc.

Obejrzyj galerię zdjęć

Tydzień Życzliwości 2023 

 

We współczesnym świecie takie cechy, jak przychylność wobec siebie, uczynność, sympatia zdają się znikać z codziennych zachowań. To tendencja, której skutki są zauważalne i bardzo dotkliwe. Aby temu przeciwdziałać, musimy pamiętać, że wzajemny szacunek i otwartość na drugiego człowieka przynoszą natychmiastowe rezultaty – sprawiają, że to, co robimy daje nam większą satysfakcję i motywuje do dalszego działania. Szanując bowiem cudze starania sprawiamy, że inni doceniają i szanują nasze.

W dniach 27 listopada – 1 grudnia 2023 r. obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Życzliwości.

W poniedziałek przeprowadzony został wywiad z uczniami i nauczycielami, o tym czym dla nich jest życzliwość, w jaki sposób ją okazują itp. Na drzwiach pojawiły się emotki. Dodatkowo uczniowie klas I-III obchodzili Dzień Pluszowego Misia.

We wtorek ubraliśmy się na żółto i dołączyliśmy do grona życzliwych. Odbył się również Plebiscyt na Najbardziej Życzliwego i Uśmiechniętego Ucznia w klasie. Oto lista zwycięzców:

1a - Michał Szkaradek

1b – Maja Szadkowska

1c – Natalia Wesołowska

1d – Julia Lech

2a – Pola Gałęzka

2b – Lila Łysakowska

2c – Jagoda Roczek

3a – Julek Kłodziński

3b – Emilia Blochel

3c – Zorza Bardzik

4a – Patrycja Rudkowska

4b – Ada Kowalska

4c – Zosia Gilman

5a – Annika Łazarczyk

5b – Hania Gładysz

5c – Jan Passon

6a – Ola Figas

6b – Tomek Stefan 

6c – Wiktoria Kulig

7a – Pola Hetmańczyk

7b – Nika Tovkun

7c – Laura Rybak

8a – Kuba Małyjurek

8b – Tamara Shtyka

W środę i czwartek odbył się kiermasz słodkości. Zebrane środki, 1932 zł, zasiliły konto Samorządu Uczniowskiego. 500zł przekazaliśmy na operację i rehabilitację Viktorii Gałeckiej. Kwotą 150zł dofinansujemy obóz zuchowy jednego z naszych uczniów. 

W czwartek powstały skrzydła życzliwości - na każdej przerwie na piórach z papieru można było napisać coś miłego. Podczas długiej przerwy uczniowie mogli się przy nich sfotografować. 

W piątek został opublikowany przeprowadzony wywiad z uczniami i nauczycielami na temat życzliwości. Dodatkowo siódmoklasiści uczestniczyli w warsztatach na temat wolontariatu, prowadzonych przez Panią Barbarę Chyłkę - pracownika Stowarzyszenia Hospicjum Opolskie. W tym dniu przekazaliśmy “Betanii” wykonane, przez klasy III-VI, ozdoby świąteczne.

Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły Tydzień Życzliwości upłynął w atmosferze uśmiechu i dobrej zabawy. Wszystkim razem i każdemu z osobna dziękujemy za zaangażowanie, pomoc i uczestnictwo w tym czasie. Zapraszamy do fotorelacji.

Obejrzyj galerię zdjęć

Podsumowanie akcji " Świąteczna niespodzianka"

MicrosoftTeams image

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, za wrażliwość, zaangażowanie i wsparcie akcji "Świąteczna niespodzianka" dla podopiecznych Fundacji DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu. Dzięki Państwa pomocy zebraliśmy dużą ilość zabawek, gier, książek, słodyczy oraz artykułów higienicznych i pielęgnacyjnych dla dzieci, które przekazaliśmy w poniedzialek pracownikom Fundacji.

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Zrzut ekranu 2023 12 05 081304

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza życzymy wszystkim Wolontariuszom z Jedenastki jak największej satysfakcji z pracy, cierpliwości oraz sukcesów w realizacji własnych planów i zamierzeń.

Pomagając dajemy dobro drugiemu człowiekowi, które wraca do nas z podwójną siłą.

Mamy nadzieję, że nie zabraknie Wam wytrwałości i wiary w to co robicie. Wierzymy, że swoją otwartością i zaangażowaniem będziecie zarażać innych, a dzięki Wam i Waszej pracy, świat w którym żyjemy codziennie będzie stawał się lepszym.

DARY DLA RODAKÓW Z KRESÓW

MicrosoftTeams image 2MicrosoftTeams image 1

Organizowana z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku zbiórka darów dla naszych Rodaków z Kamieńca Podolskiego cieszyła się dużym zainteresowaniem. Na nasz apel zareagowali również mieszkańcy Chabrów.

Udało się zebrać około 100kg różnego rodzaju produktów.

Dzięki takim artykułom jak: makarony, kasze, ryż, cukier, kawy, herbaty, konserwy, cukierki, czekolady, ciastka, a także książki, zabawki,  czy gry planszowe,  powstały jednolite paczki, które wraz z dołączonymi życzeniami świąteczno-noworocznymi zostały przekazane Polakom na Kresach.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie tej szlachetnej inicjatywy!!!

„Świąteczna niespodzianka”

witeczna zbirka PSP11

Nasza Szkoła włączyła się akcję charytatywną „Świąteczna niespodzianka” organizowaną przez Fundację DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu.
Chcemy pomóc Świętemu Mikołajowi przygotować się do Świąt i sprawić radość potrzebującym dzieciom z Fundacji.

Co zbieramy?
- słodycze
- nowe zabawki
- gry planszowe
- książki
- artykuły papiernicze
- artykuły gospodarstwa domowego
- ręczniki
- przybory higieniczne
Zbiórka trwa do 15 grudnia.
Rzeczy można zostawiać w portierni lub salach lekcyjnych.
Już teraz dziękujemy Państwu za zaangażowanie!

 

REKRUTACJA 2425

informacje ukraina

e dziennik

teams

mol net

dyplom I opole 1

solid

logo niepodlegla

prezydent

logo minister

50 lat logoDzisiaj 100

Wczoraj 127

Tydzień 454

Miesiąc 2938

Wszystkich 720612

W tej chwili stronę odwiedza 19 gości.