Podaj łapkę - czas na nowy rekord?

zbiorka psp 2021

W PSP 11 rusza kolejna edycja akcji „Podaj łapkę”. Celem wydarzenia jest zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt znajdujących się pod opieką Fundacji „Mali Bracia” w Paryżu (gmina Namysłów). Potrzebna jest karma mokra i sucha, ale też koce, ręczniki, legowiska, smycze, obroże, miski i inne zwierzęce akcesoria. Nie muszą być nowe, mogą to być przedmioty, które bezużytecznie zalegają w naszych domach. Przydatne będą też środki czystości (płyny, proszki, ścierki).
Zbiórka trwa do 22 października. Przyniesione rzeczy prosimy zostawiać w sali 117 (p. Tomasz Socha), a w razie nieobecności nauczyciela na portierni szkoły.
To od Was zależy, czy uda nam się pobić ubiegłoroczny rekord https://www.psp11.opole.pl/z-zycia-szkoly/2337-odpowiedz-na-apel-o-pomoc-mamy-wielki-rekord
Wtedy, przy współudziale kilku innych szkół i instytucji, zebraliśmy pond 1,5 tony jedzenia dla zwierząt.
Zaczynamy!