AKCJA GÓRA GROSZA – START!

gg 2022W dniach 28.02.2022 - 8.04.2022 odbędzie się w naszej szkole zbiórka w ramach XXII edycji: „Góra Grosza”.
Akcja organizowana jest przez Towarzystwo Nasz Dom, które zajmuje się pomocą dzieciom w trudnej sytuacji rodzinnej. Jej celem jest zebranie funduszy na wsparcie podopiecznych wychowujących się poza własną rodziną (w domach dziecka, rodzinach zastępczych). Zebrane pieniądze zostaną przekazane na pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom.
Do szkoły przynosimy pieniądze już posegregowane (oddzielnie 1, 2 i 5 groszy). Pomoże to nam policzyć wszystkie grosze w kwietniu. Liczymy na Wasze wsparcie. Razem jesteśmy w stanie „usypać” olbrzymią „Górę Grosza” Klasa, która uzbiera największą kwotę otrzyma nagrodę!