Mała Akademia Piosenki

Mała Akademia piosenki 1

20 marca 2017r. klasa III b z p. A. Bokszczanin i p. I. Dekielą -  wybrała się do Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu.  Tam uczniowie uczestniczyli w spotkaniu z Marią Sadowską, która była gościem specjalnym Małej Akademii Piosenki.

Maria Sadowska to znana polska wokalistka śpiewająca m. in.: jazz, pop, funk Jest także scenarzystką i reżyserem filmowy. Dała się też poznać, jako juror kilku edycji programu  pt. „The Voice of Poland”.

Artystka wraz z gospodarzem muzycznym Igorem Przebindowskim zaprosili dzieci na niezwykłe warsztaty muzyczne, podczas których wspólnie śpiewali i wykonywali różne ćwiczenia wokalne.

Było bardzo miło i wszyscy świetnie się bawili, a niektórym udało się zdobyć autograf gwiazdy.

Przy okazji spaceru przez miasto dzieci rozpoznawały różne ciekawe bądź zabytkowe obiekty Opola oraz przeszły przez bramę jubileuszową na opolskim Rynku.

Mała Akademia piosenki 2 Mała Akademia piosenki 3
Mała Akademia piosenki 4 Mała Akademia piosenki 5