Sukcesy dziewcząt z IIIa w konkursach międzyszkolnych

konkurs ekol. kl. III 1

26 kwietnia 2017 roku w PSP nr 15 odbył się Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla klas trzecich pod hasłem -  Las, morze czy rzeka – przyroda na Ciebie czeka. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice z klasy IIIa Kinga Kuśmirska i Dominika Polok. W konkursie brało udział siedem szkół z miasta Opola. Pierwsze miejsce zdobyła nasza uczennica Kinga Kuśmirska, której gorąco gratulujemy.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny – Moje ulubione zwierzę charakterystyczne dla danej krainy (góry, morze). Podczas obchodów Dni Ziemi wręczono również nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie plastycznym uczennicy klasy IIc Ewie Czelcowej.

Do konkursów uczennice przygotowywały p Marzena Trzonkowska i p Agata Ostrowska.

konkurs ekol. kl. III 2 konkurs ekol. kl. III 3
konkurs ekol. kl. III 4 konkurs ekol. kl. III 5