”Segreguję odpady- dbam o dobro Ziemi”

segregacjaPodczas trudnego czasu, z jakim przyszło nam się zmierzyć, chcemy podzielić się z Państwem dobrą wiadomością. Dnia 9 marca br. odbył się konkurs plastyczny pt:.”Segreguję odpady- dbam o dobro Ziemi” organizowany przez Aglomerację Opolską. W konkursie udział wzięło 549 uczniów z 91 placówek. Nasza szkoła miała swoich reprezentantów z klas I-III, walczyliśmy jako drużyna. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, co tylko spotęgowało trudność wyłonienia najładniejszych prac. To niezwykle ważne, że dzieci, pomimo niełatwego tematu, z takim zapałem podjęły się realizacji zadania. Z dumą zatem informujemy, że nasza szkoła zajęła I miejsce w konkursie. Podziękowania kierujemy do rodziców oraz wychowawców, którzy zachęcali i wspomagali młodych artystów. Serdecznie gratulujemy uczniom, którzy reprezentowali naszą placówkę i mamy nadzieję, że będą chcieli to czynić jeszcze nie raz. Życzymy dalszych sukcesów i dużo zdrowia.

e dziennik

solid