DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA JUŻ JUTRO

1

W tym roku nasza szkoła chce wesprzeć Fundację Mam Marzenie, która organizuje obchody Dnia Pluszowego Misia. Wolontariusze Fundacji widząc potrzebę wsparcia psychologicznego dla dzieci przebywających w szpitalach, przekazują małym pacjentom pluszaki i zabawki właśnie w wyjątkowym Dniu Pluszowego Misia.

W związku z epidemią tej jesieni zmieniona została formuła zbiórki.
Na stronie fundacji możemy przeczytać:
Rok 2020 stawia przed nami wiele wyzwań organizacyjnych – niezliczone wydarzenia kulturalne, sportowe, towarzyskie zostały zupełnie odwołane, ale nam bardzo zależy na tym, żeby mali pacjenci jak najmniej odczuli ograniczenia wynikające z epidemii. Dlatego w porozumieniu ze szpitalami podjęliśmy decyzję, by zaproponować Państwu zbiórkę pieniężną mi.in. poprzez portal zrzutka.pl
Za zebrane w ten sposób pieniądze zakupimy zabawki czy artykuły plastyczne w liczbie dostosowanej do potrzeb i możliwości danego szpitala.
Jeśli zebrana kwota przekroczy zapotrzebowanie szpitali, Fundacja Mam Marzenie przeznaczy pozostałe fundusze na spełnienie marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu.
Wierzymy, że wspólnie wyczarujemy wiele dziecięcych uśmiechów!

Kliknij w link: