Młodzi aktorzy z 3 b

0226 i 28 października część uczniów klasy 3 b wraz z wychowawczynią Marzeną Strzelec Zagwocką wzięła udział w nagraniach do filmu krótkometrażowego „Kacze pióra” realizowanego przez jednostkę producencką FILM.PRO z Opola. Za scenariusz, reżyserię, kamerę i nagłośnienie, scenografię oraz charakteryzację odpowiadali uczniowie opolskich liceów, w tym kilkoro z nich to absolwenci „11”. Główne role w filmie grali sławni polscy aktorzy Pan Przemysław Sadowski oraz Pani Agnieszka Warchulska, z którymi dzieci miały wczoraj okazję zrobić sobie zdjęcia. Uczniowie wykazali się niesamowitą cierpliwością i profesjonalizmem na planie filmowym, choć praca aktora okazała się nie być taka łatwa. Miejmy nadzieję, że projekt zostanie ukończony i zgodnie z zapowiedzią film będzie miał swoją premierę w jednym z opolskich kin.