"Czytaj z Muchą Odpaduchą"

czytaj 2021W naszej szkole trwa akcja dla uczniów klas 1-3 pt. "Czytaj z Muchą Odpaduchą". Organizatorem jest Miasto - Opole - Wydział Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miasta Opola. Celem akcji jest promowanie idei drugiego życia odpadów oraz rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród uczniów klas 1-3.
Przedsięwzięcie polega na utworzeniu w naszej szkole punktu wymiany książek (półka na skrzydle klas młodszych), który zasilany będzie książkami przyniesionymi przez uczniów klas 1-3. Zbieraniu podlegają wszystkie rodzaje literatury dla dzieci z wyłączeniem podręczników. Uczniowie zainteresowani udziałem w akcji proszeni są o przyniesienie książek, do p. Katarzyny Saj, do sali nr 102. Zbiórka będzie trwać do dnia 06.12.2021 r. Najbardziej aktywni uczestnicy otrzymają nagrody.

 

teams

e dziennik

e szkola opolskie

dyplom I opole 1

solid

logo niepodlegla

prezydent

logo minister

50 lat logoDzisiaj 3

Wczoraj 243

Tydzień 3

Miesiąc 7492

Wszystkich 508681

W tej chwili stronę odwiedza 76 gości.