Akcja pomocy dla Dawidka!

01Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy włączyli się w akcję pomocy dla Dawidka. Szczególne podziękowania należą się rodzicom klasy 5a i nauczycielom za podjęcie inicjatywy i zorganizowanie Kiermaszu Bożonarodzeniowego, z którego dochód przeznaczony został na leczenie serduszka Dawidka. Oczywiście nic by się nie udało bez rzeszy osób, które wspierały całą akcję, naszych uczniów, rodziców, mieszkańców osiedla i parafian, którzy z otwartym sercem wsparli naszą akcję. Dziękujemy również Parafii św. Karola Boromeusza za możliwość zorganizowania kiermaszu przed kościołem. Przedszkolu nr 23 i 26 za wsparcie inicjatywy pysznym bigosem i stroikami bożonarodzeniowymi, a także Radzie Dzielnicy Chabry za pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia. Wsparła nas również Pani Kamila, która pomaga Dawidkowi już od 3 lat organizując kiermasze z książkami, zabawkami, maskotkami i innymi fantami.
Pomimo mrozu rodzice, nauczyciele i uczniowie-wolontariusze wytrwale zbierali pieniądze, sprzedając stroiki, bigos, ciasta a także grzańca. Dzięki temu udało się uzbierać prawie 11 tysięcy złotych.
Dzięki Wam możemy z nadzieją patrzeć w przyszłość.