I miejsce Emilii Górskiej w konkursie literackim

04W styczniu br. Miejskie Centrum Wspomagania Edukacji we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną ogłosiło rozpoczęcie IV edycji konkursu literackiego „Piszę, bo lubię, chcę i mogę”, adresowanego do uczniów województwa opolskiego. Konkurs został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Opola, Wojewody Opolskiego oraz Opolskiego Kuratora Oświaty. Odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: 10-13 oraz 14-19 lat. W tej ostatniej I miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły – Emilia Górska z kl. 8b, która napisała piękne i wzruszające opowiadanie inspirowana historią swojej prababci. Jury doceniło nie tylko kunszt literacki Emilki, ale także jej niezwykłą wyobraźnię i pomysł. 12 kwietnia w auli MCWE odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów. Emilce gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.