Festiwal Artystyczny OPOLSKIE MŁODE TALENTY

01Blisko 60 występów teatralnych, muzycznych i tanecznych ocenili jurorzy ósmej edycji Festiwalu Artystycznego OPOLSKIE MŁODE TALENTY, który odbył 16-18 maja w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu.

Festiwal adresowany był do uczniów szkół podstawowych i średnich miasta Opola, a głównym jego celem była promocja artystycznych działań młodych opolan oraz odkrycie uczniowskich talentów w trzech dziedzinach sztuki: teatrze, muzyce i tańcu. Laureatką 8. Festiwalu Artystycznego OPOLSKIE MŁODE TALENTY 2022: w kategorii muzycznej została Zofia Szczepańska z PSP nr 11 Laureatce i nauczycielowi serdecznie gratulujemy! Jednocześnie informujemy, że uroczysta gala finałowa Festiwalu odbędzie się 10 czerwca (piątek) o godz. 18.00 w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora.