Współpraca z Ekonomikiem - nasze działania

05a26 maja 2022 roku odbył się XV Koncert Charytatywny „Otwarte Serce dla Adama” organizowany przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Opolu. W tym roku nasza szkoła wsparła zaprzyjaźnioną placówkę ogromną ilością świec z motywem serca. Fanty zostały własnoręcznie ozdobione przez uczniów klas V podczas zajęć z plastyki. Serdecznie dziękujemy!!!Wiosną, kiedy żonkile kwitną, szerzona jest idea opieki hospicyjnej i zbierane są fundusze na jej prowadzenie. 29 maja wolontariusze z PSP 11 wsparli akcję „Pola Nadziei” organizowaną również przez ZSE w Opolu.  Podczas kwesty na rzecz Domowego Hospicjum dla Dzieci w parafii Świętego Karola Boromeusza w Opolu udało się zebrać 3099zł. Dziękujemy!!!