Zastępstwa na dzień: 20.06.2024 (czw.)

Olek Katarzyna - WSP

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
3, 09:50-10:35Wychowanie fizyczne 1-32CKlasa na wycieczce6

Strzelec-Zagwocka Marzena

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
3, 09:50-10:35Wychowanie fizyczne 1-32CKlasa na wycieczce6

Śliwa Marzena - WSP

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
3, 09:50-10:35Język angielski2AKlasa na wycieczce204

Mazurek Małgorzata

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
4, 10:45-11:30Zajęcia z wychowawcą5B|JA 2Łęgowska Magdalena118

Olek Katarzyna - WSP

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
4, 10:45-11:30Edukacja wczesnoszkolna2CKlasa na wycieczce5

Ostrowska Iwona

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
4, 10:45-11:30Edukacja wczesnoszkolna2AKlasa na wycieczce4

Strzelec-Zagwocka Marzena

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
4, 10:45-11:30Edukacja wczesnoszkolna2CKlasa na wycieczce5

Śliwa Marzena - WSP

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
4, 10:45-11:30Edukacja wczesnoszkolna2AKlasa na wycieczce4

Mazurek Małgorzata

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
5, 11:40-12:25Język angielski6A|INDLekcja odwołana

Ostrowska Iwona

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
5, 11:40-12:25Edukacja wczesnoszkolna2AKlasa na wycieczce4

Strzelec-Zagwocka Marzena

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
5, 11:40-12:25Edukacja wczesnoszkolna2CKlasa na wycieczce6

Śliwa Marzena - WSP

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
5, 11:40-12:25Edukacja wczesnoszkolna2B|kb IZE1Brak5

Mazurek Małgorzata

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
6, 12:40-13:25Język angielski5B|IZE 1Uczniowie zwolnieni do domu205

Ostrowska Iwona

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
6, 12:40-13:25Edukacja wczesnoszkolna2AKlasa na wycieczce4

Strzelec-Zagwocka Marzena

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
6, 12:40-13:25Edukacja wczesnoszkolna2CKlasa na wycieczce6

Śliwa Marzena - WSP

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
6, 12:40-13:25Edukacja plastyczna2BBrak5

Ostrowska Iwona

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
7, 13:35-14:20Wychowanie fizyczne 1-32AKlasa na wycieczce7gimA

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala

Olek Katarzyna

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
09:50-10:35w-fOlek K. Dziennik nauczyciela wspomagającegoKlasa na wycieczce7gimA

Śliwa Marzena

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
09:50-10:35Język angielskiŚliwa M. Dziennik nauczyciela wspomagającegoKlasa na wycieczce204
10:35-11:30Edukacja wczesnoszkolnaŚliwa M. Dziennik nauczyciela wspomagającegoKlasa na wycieczce4

Olek Katarzyna

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
10:45-11:30Edukacja wczesnoszkolnaOlek K. Dziennik nauczyciela wspomagającegoKlasa na wycieczce5

Śliwa Marzena

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
11:30-12:25Edukacja wczesnoszkolnaŚliwa M. Dziennik nauczyciela wspomagającegoBrak5

Olek Katarzyna

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
11:30-16:00Pedagog specjalnyDziennik pedagoga specjalnegoBrak

Śliwa Marzena

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
12:25-13:25Edukacja wczesnoszkolnaŚliwa M. Dziennik nauczyciela wspomagającegoBrak5
13:25-14:25Zajęcia rewalidacyjneŚliwa M.- Rewalidacja Kowalczyk M. kl.5aUczniowie zwolnieni do domu209A

Strzelec-Zagwocka Marzena

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
13:30-14:30Zajęcia rewalidacyjneStrzelec-Zagwocka M.- Rewalidacja Marcinkowski J. 4b Uczniowie zwolnieni do domu2

Śliwa Marzena

LekcjaPrzedmiotKlasaZastępcaSala
14:25-15:25Zajęcia rewalidacyjneŚliwa M.- Rewalidacja Kamińska M. kl.7cUczniowie zwolnieni do domu209A