Głosowanie w Budżecie Obywatelskim- wesprzyj projekt PSP11

Szanowni Państwo,
bardzo prosimy o poparcie naszego projektu w Budżecie Obywatelskim Opola BEZPIECZNIE I ESTETYCZNIE – MODERNIZACJA FRONTOWEJ CZĘŚCI OGRODZENIA PSP 11 (numer projektu 56/23).
Głosować może każdy mieszkaniec Opola. Nie trzeba być zameldowanym w Opolu. W przypadku osób w wieku do 18. roku życia potrzebna jest zgoda opiekuna prawnego, w związku z tym liczymy zarówno na głosy Państwa – Rodziców, jak również naszych uczniów.
Jak zagłosować?
Głosowanie odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną (poprzez system do głosowania znajdujący się na stronie www.bo.opole.pl
By oddać głos, należy podać następujące informacje:
  • imię i nazwisko
  • nr PESEL
  • adres zamieszkania w Opolu
  • nr telefonu komórkowego
W przypadku osób niepełnoletnich dodatkowo należy podać:
  • imię i nazwisko
  • nr PESEL opiekuna prawnego
Aby zagłosować w Budżecie Obywatelskim Opola, należy zaznaczyć wybrane zadania, uzupełnić wymagane dane, a także podać numer telefonu komórkowego, na który zostanie wysłany bezpłatny SMS z kodem potwierdzającym głos. Dopiero po wprowadzeniu w systemie do głosowania kodu aktywacyjnego głos zostanie zapisany.
Głosowanie trwa od 20 września do 6 października 2022 r.
Bardzo Państwa prosimy o oddanie głosów na nasz projekt.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

202223 rozpoczecie

SPOTYKAMY SIĘ NA BOISKU TARTANOWYM, A NASTĘPNIE UCZNIOWIE Z WYCHOWAWCAMI PRZECHODZĄ DO SAL. Rozpoczecie roku szkolnego przydzial sal 1

„Szkoły Pełne Talentów”

psp11 lidl str

Już od 5 września 2022 roku, Lidl Polska wystartował z wyjątkową akcją – „Szkoły Pełne Talentów”. W ciągu najbliższych miesięcy sieć przekaże szkołom w całym kraju wysokiej jakości sprzęt i wyposażenie.

Zasady są proste: od 5 września br. klienci sklepów Lidl Polska będą otrzymywać Talenciaki – specjalne vouchery. Na stronie LIDL przekażą je wybranej szkole. Placówka sama zdecyduje, na co zostaną wymienione zebrane Talenciaki. Nagród są dziesiątki: zaczynając od piłek, a kończąc na zaawansowanym sprzęcie multimedialnym. Dzięki temu każda szkoła może wybrać to, czego najbardziej potrzebuje. Najnowszy projekt Lidl Polska ma odmienić na lepsze nie tylko warunki, w których uczą się miliony polskich dzieci, ale przede wszystkim ich przyszłość.Wystarczy wydać 50 zł i kupić przynajmniej jeden owoc lub warzywo, aby zdobyć Talenciaka.

📍 Zdobyte Talenciaki przypisz naszej szkole wybierając jeden ze sposobów:
a) Zeskanuj kod QR
b) Wpisz nr kodu przez stronę internetową  <<TUTAJ>>
c) Wrzuć kupon do pudełka, które znajdziesz w naszej placówce.
📍 Czas trwania akcji 5.09-20.11.2022r.

rekrutacja 2022

informacje ukraina