Wyniki egzaminu ósmoklasisty

W tym roku szkolnym podobnie jak w latach poprzednich nasza szkoła może poszczycić się bardzo wysokimi wynikami egzaminu ósmoklasisty. Mimo trudniejszych warunków – długo trwającego nauczania zdalnego, ósmoklasiści poradzili sobie bardzo dobrze, kontynuując naszą chlubną tradycję. Wszak uczniowie Jedenastki co roku osiągają jedna z najwyższych wyników.
W tym roku nasza szkoła została uznana za najlepszą szkołę podstawową w Opolu, co potwierdzili tegoroczni ósmoklasiści, osiągając jedne z najwyższych wyników egzaminu, z języka polskiego i języka angielskiego nasza szkoła osiągnęła najwyższe wyniki w mieście, z matematyki – drugi wynik.
Jesteśmy z Was dumni i serdecznie gratulujemy.
Dziękujemy Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom, nasz wspólny trud przyniósł piękne owoce.

 

JĘZYK POLSKI

MATEMATYKA

JĘZYK ANGIELSKI

NASZA SZKOŁA

70%

62%

85%

MIASTO

63%

56%

75%

WOJEWÓDZTWO

58%

45%

66%

KRAJ

60%

47%

66%

 

teams

e dziennik

e szkola opolskie

dyplom I opole 1

solid

logo niepodlegla

prezydent

logo minister

50 lat logoDzisiaj 3

Wczoraj 243

Tydzień 3

Miesiąc 7492

Wszystkich 508681

W tej chwili stronę odwiedza 78 gości.