Wyniki egzaminu ósmoklasisty

W tym roku szkolnym podobnie jak w latach poprzednich nasza szkoła może poszczycić się bardzo wysokimi wynikami egzaminu ósmoklasisty. Mimo trudniejszych warunków – długo trwającego nauczania zdalnego, ósmoklasiści poradzili sobie bardzo dobrze, kontynuując naszą chlubną tradycję. Wszak uczniowie Jedenastki co roku osiągają jedna z najwyższych wyników.
W tym roku nasza szkoła została uznana za najlepszą szkołę podstawową w Opolu, co potwierdzili tegoroczni ósmoklasiści, osiągając jedne z najwyższych wyników egzaminu, z języka polskiego i języka angielskiego nasza szkoła osiągnęła najwyższe wyniki w mieście, z matematyki – drugi wynik.
Jesteśmy z Was dumni i serdecznie gratulujemy.
Dziękujemy Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom, nasz wspólny trud przyniósł piękne owoce.

JĘZYK POLSKI

MATEMATYKA