Mistrzowie Opola w "Małym Olimpijczyku"

Uczniowie klas czwartych (chłopcy) w dniu 10 stycznia 2007 r. zdobyli mistrzostwo Opola w "Małym Olimpijczyku". Reprezentacja szkoły: Seba Jaroszyński, Szymek Klityński, Szymek Rydlicki (uczniowie z klasy IVa ), Marcin Wacha, Krzysiu Krakowian, Bartek Kuźma, Patryk Wilk, Michał Tworek (z klasy IVb) i najmłodszy Daniel Hebda z IIIa pod opieką Pana Jacka Cieślińskiego okazała sie najlepsza w Opolu. W konkurencji: kozłowania, biegania, skakania i prowadzenia piłeczki hokejką wyprzedzili w finale szkoły nr 2, 15 i 24.

W tym samym dniu nasze dziewczęta z klas czwartych zajmują w finałach dla dziewczat z "Małego Olimpijczyka" IV miejsce. Skład dziewcząt: Gosia Sajdak, Gosia Kaczmarek, Karolina Kostuś, Monika Gołębiowska, Natalka Witkowska, Ala Kaułuska, Kasia Pason, Ewelina Andor, Jula i Jagoda Czarneckie. Opiekunem dziewcząt jest Pani Marzena Kawałko.