Polscy himalaiści na najwyższych szczytach świata.

3 kwietnia, w naszej szkole odbyło się widowisko artystyczne pt. "Polscy himalaiści na najwyższych szczytach świata", na które zostali zaproszeni przedstawiciele Opolskiego Kuratorium, Urzędu Miasta, Dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół, Radni miejscy oraz "ludzie gór" znani taternicy i podróżnicy.

Montaż słowno-muzyczny przepełniony był poezją o tematyce górskiej, tańcem i śpiewem góralskim. Imprezie towarzyszyli uczniowie, którzy wspinali się po naszej szkolnej ściance wspinaczkowej. Całą uroczystość podsumowała prezentacja multimedialna, na której zobaczyliśmy najwyższe góry świata i sylwetki znanych polskich himalaistów. Program artystyczny został przygotowany przez p. Marzenę Trzonkowską i p. Iwonę Ostrowską.