Zajęcia organizowane przez szkołę

klasa

Zajęcia

prowadzący

termin odbywania się zajęć

1a

zajęcia rozwijające zainteresowania (moduł: programowanie/gry logiczne/zainteresowania uczniów

E.Czachor

Zgodnie z planem lekcji

1b

zajęcia rozwijające zainteresowania (moduł: programowanie/gry logiczne/zainteresowania uczniów

P.Smyczek

Zgodnie z planem lekcji

1c

zajęcia rozwijające zainteresowania (moduł: programowanie/gry logiczne/zainteresowania uczniów

K.Saj

Zgodnie z planem lekcji

2a

zajęcia rozwijające zainteresowania (moduł: programowanie/gry logiczne/zainteresowania uczniów

K.Żakowicz

Zgodnie z planem lekcji

2b

zajęcia rozwijające zainteresowania (moduł: programowanie/gry logiczne/zainteresowania uczniów

D.Polak

Zgodnie z planem lekcji

2c

zajęcia rozwijające zainteresowania (moduł: programowanie/gry logiczne/zainteresowania uczniów

A.Ostrowska

Zgodnie z planem lekcji

3a

zajęcia rozwijające zainteresowania (moduł: programowanie/gry logiczne/zainteresowania uczniów;

A.Stelmaszyk

Zgodnie z planem lekcji

3b

zajęcia rozwijające zainteresowania (moduł: programowanie/gry logiczne/zainteresowania uczniów

M.Strzelec-Zagwocka

Zgodnie z planem lekcji

3c

zajęcia rozwijające zainteresowania (moduł: programowanie/gry logiczne/zainteresowania uczniów

I.Ostrowska

Zgodnie z planem lekcji

4 -8

Chór

D.Nowak

Poniedziałek  15:20 – 16:20 s.119

4

koło matematyczno-geograficzne

D.Jendrysiak

Wtorek  13:35-14:20

4 koło pozalekcyjne j.angielskiego M.Olchowska-Szpala

Wtorek  12:40-13:25

5 koło matematyczne "zabawna matematyka E.Bator Czwartek 13:35-14:20
5 koło turystyczne M.Lisowska Czwartek 13.35-14.20

5

zajęcia teatralne "Kubełek"

G.Gabryelska

Piątek  14.30 - 15.15

6

koło historyczne

J.Popardowski

Wtorek  15:20 – 16:05

6

zajęcia pozalekcyjne niemiecki

A.Waleska

Środa  12:40- 13:25

6

zajęcia pozalekcyjne hiszpańskiego

A.Cichowska

Środa 12:40 – 13:25

7

zajęcia pomocy przedmedycznej

M.Kawałko

Czwartek  15.20-16.05

8

koło chemiczne

K.Dynak

Środa  (co dwa tygodnie) 16:00 – 17:30

 

SPORT

ZAJĘCIA Z MOS OPOLE (w naszej szkole)

4-8

piłka siatkowa chłopcy

M.Kawałko

Poniedziałek  16.25-17.25

Wtorek  15.20-17.20

4-8

piłka siatkowa dziewczęta

M.Kawałko

Poniedziałek  15.20-16.20

Środa  15.20-17.20

1-3

piłka ręczna chłopcy kl.2

piłka ręczna chłopcy kl.3

M.Stelmaszyk

Czwartek 

8.00-8.45

15.15-16.45

4-6

piłka ręczna chłopcy kl.4

M.Stelmaszyk

Wtorek 13.35-15.15

6-8

wspinaczka halowa grupa 1

wspinaczka halowa grupa 2

A.Tabisz

Czwartek 

17.30-19.0

19.00-20.30

1 Profilaktyka wad postawy M.Kawałko

Środa

11.30-12.25

12.40-13.25

1-3 Gry i zabawy A.Wręczycki

Poniedziałek 8.00-8.45

Wtorek

12.30-13.15

13.30-14.15

2 Gimnastyka korekcyjna A.Ostrowska

Czwartek

8.00-8.45

13.35-14.20

 

rekrutacja 2022

informacje ukraina

e dziennik

teams

nprc logo

e szkola opolskie

dyplom I opole 1

solid

logo niepodlegla

prezydent

logo minister

50 lat logo



Dzisiaj 50

Wczoraj 52

Tydzień 50

Miesiąc 1130

Wszystkich 556894

W tej chwili stronę odwiedza 72 gości.