3 C na podium!

01Po raz kolejny uczniowie z klasy 3c zmagali się w swoich konkurencjach sportowych. Marcelina Sus w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Tychy Dance zajeła pierwsze miejsce Formacji Modern Dzieci oraz 1 miejsce Formacji Balet Dzieci. Dziewczynka udzielała wywiadu w TVP opolskiej opowiadając o swojej pasji i zaprezentowała swoje możliwości w tańcu, pt. ,,Brzydkie Kaczątko ''. To tylko niewielka część sukcesów uczennicy klasy 3c. Ostatni weekend upłynął Marcelinie na kolejnych tanecznych zmaganiach.
Kolejnym utalentowanym uczniem w klasie 3c jest Adam Leonczak, który zdobywa liczne miejsca na podium sztuk walki - Judo. Połączenie gracji i wdzięku Marcelinki oraz siły i zręczności Adama są powodem do dumy i stwierdzenia, że pasja obok przyjemności płynącej z uprawiania hobby łączy się również ze zdobywaniem umiejętności i sukcesów.

Marcelina Sus - „Brzydkie kaczątko” - występ w TVP3 Opole >>>