8a i 8b podbijają Wrocław

24Klasy 8a i 8b pojechały na ostatnią wycieczkę w szkole podstawowej - do Wrocławia. Pogoda była idealna w czwartek 2 czerwca, specjalnie dla nas. Pojechaliśmy pociągiem, a we Wrocławiu rozdzieliliśmy się na dwie grupy. Jedna grupa udała się do Aquaparku na trzygodzinne szaleństwo basenowe, pod okiem pań Ewy Dachnowskiej i Gosi Olchowskiej. Zabawa na basenie była jak zawsze wspaniała. Druga grupa z panią Adą Nowińską odwiedziła interaktywne muzeum "Gry i komputery minionej epoki", gdzie mogliśmy zobaczyć i spróbować jak działały dawne komputery, konsole, joysticki, gry. Udało nam się również zwiedzić wrocławski rynek i zjeść pyszne lody. Szkoda, że czas wspólnych wycieczek mamy już za sobą, bo byliśmy naprawdę zgraną ekipą.