Uroczysta gala podsumowująca Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe w roku szkolnym 2022/ 2023.

Autor: Michał Koryczan poniedziałek, 19 June 2023 10:19

MicrosoftTeams image 20

6 czerwca 2023 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrzeniu Wielkim odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Od etapów szkolnych po wojewódzkie uczestniczyło w nich aż 17 tysięcy uczniów, a laureatami zostało tylko 131 uczestników. Z naszej szkoły laureatami zostało dwoje uczniów: Maja Radomska z klasy VIII b w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym i Mikołaj Frączak-Kot z klasy VIII d w Wojewódzkim Konkursie Historycznym. Uczniów do konkursów przygotowywały Panie Anna Czaplińska (z historii) i Magdalena Łęgowska (z biologii).

Na uroczystej gali naszą szkołę reprezentował Mikołaj, który z rąk Opolskiego Kuratora Oświaty Pana Michała Sieka otrzymał dyplom i pamiątki. Podziękowania otrzymali również rodzice i nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu.

Jeszcze raz składamy duże gratulacje naszym laureatom.

Mikołaj Frączak-Kot otrzymał również wyróżnienie przyznawane przez Prezydenta Miasta Opola – Tytuł Opolskiego Orła na 26. Gali Opolskich Orłów.

Obejrzyj galerię zdjęć