Życzenia Noworoczne i podziękowania

03Członkowie Szkolnej Rady Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami składają serdeczne Noworoczne Życzenia dla wszystkich uczniów oraz rodziców, Dyrekcji, nauczycieli naszej Szkoły.
Chcemy również przekazać szczególne podziękowania uczniom i nauczycielom oraz innym osobom angażującym się w pomaganie innym w ostatnich miesiącach, najbardziej tym, którzy włączyli się we wspólne tworzenie świątecznych paczek dla potrzebujących rodzin. Udało się nam zebrać ogromną ilość produktów o które prosiliśmy oraz kwotę prawie 1300zł pochodzącą z 10% utargu z Kiermaszu Bożonarodzeniowego i dobrowolnych wpłat od osób indywidualnych. Za otrzymane pieniądze zakupiliśmy lekarstwa, ubrania, zabawki, artykuły spożywcze na Święta, chemię gospodarczą - szczegółowe rozliczenie u Dyrektora Szkoły.
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wielkie serce.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
Jan Paweł II

Życzymy aby Nowy Rok 2019 przyniósł radość z tego co jest, nadzieję z tego co przed Wami, pogodę ducha na każdy nadchodzący dzień. Aby wszystkie plany, nawet te wydające się abstrakcyjne udało się zrealizować, szczęścia dzięki któremu te marzenia będą realne oraz zdrowia, które pomoże w ich realizacji.

Czytaj więcej...

Zbiórka pluszowych zabawek

3Z okazji Dnia Pluszowego Misia w naszej szkole odbyła się zbiórka pluszowych zabawek. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się zakupić nowe maskotki lub podzielić się posiadanym misiem. 20 grudnia 2018 roku zebrane pluszaki trafiły do Domu Matki i Dziecka w Opolu.

Czytaj więcej...

Ile wiesz na temat wolontariatu?

A Ty? Ile wiesz na temat wolontariatu?
Sprawdź się! Nagrody czekają!
Życzymy powodzenia! 😊

wolnotariat quiz 2018

Quiz – instrukcja
1. Otwórz https://join.quizizz.com w przeglądarce
2. Wprowadź 6-cio cyfrowy kod gry 047491 i kliknij „Kontynuuj”
3. Wprowadź swoje imię i nazwisko i kliknij „ Dołącz do gry”
4. Po otrzymaniu awatara kliknij „Rozpocznij grę”. Kliknij aby rozpocząć!

 

Podsumowanie akcji charytatywnej „Podaj łapkę”

4128 grudnia 2018 roku p. Tomasz Socha udał się wraz z uczniami WZDZ w Opolu do schroniska Fundacji Małych Braci w Paryżu. Dzięki uprzejmości p. Tomasza Wasilkowskigo, który kolejny raz udostępnił samochód dostawczy, udało się zawieźć dary zebrane przez PSP 11, a także WZDZ w Opolu, PLO IX w Opolu oraz bliskich i znajomych. Dzięki hojności osób, które dołączyły się do zbiórki, udało się zebrać:
- 255 kg suchej karmy dla psów,
- 59 kg suchej karmy dla kotów,
- 35 kg mokrej karmy dla psów,
- 15 kg mokrej karmy dla kotów,
- 10 kg makaronu,
- 10 kg ryżu,
- wiele koców, ręczników, pościeli, zabawek, ubranek i innych akcesoriów, a także przysmaków dla psów i kotów.
W imieniu podopiecznych schroniska serdecznie dziękujemy! Z pewnością ułatwi to przetrwanie zimy.

30
Oczywiście serdeczne pozdrowienia przesyła Samba, której wirtualnymi właścicielami są uczniowie z klasy 8a. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

Czytaj więcej...

5 grudnia - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

1

5 grudnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

W celu wyrażenia uznania dla trudu wolontariuszy na całym świecie, z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych obchodzony jest od 1986 roku Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Święto to obchodzone jest corocznie 5 grudnia. Międzynarodowy Dzień Wolontariusza to okazja do tego, by pokazać światu, jak wielką rolę odgrywają osoby zaangażowane w pracę społeczną na rzecz innych - na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym. To też doskonały moment dla samych wolontariuszy, by pochwalili się zrealizowanymi inicjatywami i zachęcili do współdziałania wszystkich tych, którzy na razie stoją z boku.

 2

 

 

prezydent

logo niepodlegla

logo minister

50 lat logo

SPONSORZY:

optim

ape

zakupy dla dzieci

nici

sopelek

ines

cermag

opole

tak czytam

pinezka

rolkowisko

maestro

zabawki

lewel logo

medikor

PATRONI MEDIALNI:

radio opole

doxa fm

tvp3

projekt

Dzisiaj 221

Wczoraj 116

Tydzień 221

Miesiąc 6616

Wszystkich 300006

W tej chwili stronę odwiedza 11 gości.