Obchody 40-lecia - Uroczystość jubileuszowa

6 czerwca o godzinie 10.00 rozpoczęły się w szkole Uroczystości Jubileuszowe. Zaszczycili nas swoją obecnościa licznie zaproszeni goście a wśród nich: Prezydent Miasta Opola Ryszard Zembaczyński, nasz absolwent wiceprezydent Arkadiusz Karbowiak, biskup pomocniczy Paweł Stobrawa, wicekurator Leszek Darowski, Przewodniczący Rady Miasta Opola Dariusz Smagała, Naczelnik Wydziału Oświaty Irena Koszyk, Prezes Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich Zdzisłw Kuhl. Przybyli również przedstawiciele władz oświatowych, związków zawodowych, księża, radni, dyrektorzy opolskich szkół i emerytowani nauczyciele.

Po części oficjalnej, rozpoczął się występ artystyczny naszych uczniów przygotowany przez panie: Marzenę Trzonkowską, Grażynę Gabryelską i Anetę Majewską.