IIIb w parku linowym "Kanyon"

Park Linowy 1

Klasa 3 b wraz z p. M. Gabyelska i wychowawcą p. A. Bokszczanin świętowała Dzień Dziecka w Parku Rozrywki „KANYON” w Opolu. Jest to świetne miejsce na atrakcyjne spędzenie czasu i aktywny wypoczynek.  Bezpiecznie, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, dzieciaki pokonywały dwie, przeznaczone dla nich trasy. Była to osiatkowany tor przeszkód – „Kanioland”, a dla odważniejszych -  trasa linowa na 3-ch metrach z 12 przeszkodami. Oczywiście na początku uczniowie przeszli szkolenie i zostali wyposażeni w kaski ochronne i uprzęże zabezpieczające. Tak więc pełni  zapału wspinali się, pokonywali linowy tor przeszkód, zjeżdżali tyrolką. Po pierwszym, trochę niepewnym przejściu, kolejne sprawiały im wielką frajdę i pozwoliły pokonać początkowe lęki.

Ale to nie koniec atrakcji - był też minigolf, podskoki w parku trampolin oraz zabawy na „dmuchawcach”.

Polecamy! „KANYON” oferuje dzieciom – wiele możliwości zajęć ruchowych, które tak bardzo lubią.

Park Linowy 2 Park Linowy 3
Park Linowy 4 Park Linowy 5