"Szkoła dla wszystkich i dla każdego" - program PO WER

013 marca 2019 r. pierwsza grupa naszych nauczycieli (p. Paulina Piecyk, p. Grzegorz Gurbała oraz p. Jacek Popardowski), wyleciała do Londynu by wziąć udział w pięciodniowym kursie metodycznym 'Creative Methodology for Teachers of English as a Foreign Language'. Kurs jest częścią programu europejskiego PO WER (PROGRAM OPERACYJNY WIEDZA-EDUKACJA-ROZWÓJ), który będziemy realizować przez dwa lata i ma na celu podnoszenie kwalifikacji nauczycieli w ramach zróżnicowanego nauczania, poprawy jakości i efektywności uczenia, zaangażowania ucznia w proces uczenia się, kreatywności nauczycieli i uczniów, doskonalenia językowo-metodycznego nauczycieli oraz nadania placówce europejskiego charakteru. Po powrocie nauczyciele podzielą się zdobytą wiedzą z resztą grona pedagogicznego.

Tydzień 1940