Gratulacje dla Hani Majewskiej z klasy 3c

118 grudnia 2019r. w auli MODN w Opolu odbyła się gala finałowa Międzyszkolnego Konkursu "Segreguję, bo środowisko szanuję", którego organizatorem obok MODN był też Wydział Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miasta Opola. Na uroczystość wręczenia nagród została zaproszona Hanna Majewska, uczennica klasy 3c, która zajęła w konkursie II miejsce. Na dyplomie Hani widnieje tytuł - MISTRZ SEGREGACJI ODPADÓW.
Jesteśmy dumni z" mistrzyni" i serdecznie gratulujemy sukcesu!
Również kolejna praca plastyczna Hani zyskała uznanie w oczach jurorów i wraz z innymi pracami uczniów klas 1-3 naszej szkoły wzięła udział w konkursie pt:.”Segreguję odpady - dbam o dobro Ziemi” organizowanym przez Aglomerację Opolską. Nasi młodzi artyści zajęli w tym konkursie I miejsce.
Gratulujemy talentu plastycznego i postawy proekologicznej.