Druga edycja konkursu plastyczno-technicznego

Wczoraj odbył się w naszej szkole II Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny dla klas III pt. "Ozdoba choinkowa z naturalnych materiałów" . W konkursie brali udział uczniowie ze szkół nr 5,7,9,11,14,15,21,25 i 29. Naszą szkołę reprezentowała Magdalena Władyga i Michał Mendrek. Prace oceniała m.inn. p. Sabina Karwat, twórczyni ludowa, która już wielokrotnie gościła u nas, opowiadając o zwyczajach i obrzedach Opolszczyzny. Jury miało trudne zadanie, gdyż wszystkie prace były bardzo piękne, spełniały wymogi regulaminu konkursu. Jednak najbardziej podobała się praca naszego ucznia Michała Mendrka. II miejsce zdobyły prace Leona Badziocha z PSP nr 29 i Dawida Kumora z PSPnr 25, III miejsce otrzymała Agata Głogowska ze szkoły nr 26. Wszystkim serdecznie gratulujemy!