Śpiewamy kolędy

Dzisiaj odbył się szkolny etap konkursu dla uczniów klas I-III pt. "Śpiewamy kolędy" . Konkurs przygotowała i prowadziła p. Aneta Zakrzewska-Skotniczny. Uczniowie wybierali tytuły popularnych polskich kolęd. Koncert ten wprowadził do szkoły przedświąteczny nastrój, każdy poczuł, że Święta tuż, tuż...

Najpiekniej zaśpiewała Emilka Fechner z klasy Ib kolędę pt. "Dzisiaj w Betlejem" . Emilka będzie reprezentowała naszą szkołę na Miedzyszkolnym Konkursie w PSP nr 2, który odbędzie się 17 grudnia. Życzymy powodzenia. Na wyróżnienie zasługują również: Kamil Budziński z klasi Ia, Jaś Chmiel z klasy IIb, Zuzia Kociubińska i Kamila Wachal z klasy IIIb, Marcel Dubiel, Max Roguła, Karolina Modrzejewska i Ania Rylowska z klasy IIIc. Wszystkim serdecznie gratulujemy.