Gimnastyka na świeżym powietrzu

Już po raz czwarty Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 10  stycznia towarzyszyła impreza - "Bicie rekordu w liczbie osób gimnastykujących się na świeżym powietrzu" Tegoroczny program obfitował w wiele atrakcji: towarzyszyło nam Studio Piosenki MDK, Mażoretki z Ozimka, loteria i stoiska medyczne. W części artytstycznej wystąpiła nasza uczennica Natalia Jucha z klasy Vb. Gościem specjalnym była znana piosenkarka Majka Jeżowska. Minusowa temperatura i nieustannie padający śnieg nie odstraszył naszych uczniów, którzy z rodzicami aktywnie uczestniczyli w najdłuższych wężach i aerobiku. Dziękujemy wszystkim za udział w imprezie i zapraszamy za rok. Koordynatorem akcji w naszej szkole była p. Iwona Dekiela.

Miesiąc 2082