Dzień Otwartych Drzwi Jedenastki

Wczoraj odwiedzili naszą szkołę rodzice wraz z dziećmi, które w przyszłym roku szkolnym zostaną uczniami. W auli szkolnej odbyło się spotkanie z Dyrekcją, pedagogiem, psychologiem, kierownikiem świetlicy i nauczycielami. Rodzice zostali zapoznani z działalnościa szkoły, jej osiągnięciami, kadrą pedagogiczną, ofertą zajęć pozalekcyjnych. W tym czasie  dzieci bawiły się pod okiem pań ze świetlicy w sali "Radosnej Szkoły". Spotkanie w auli zakończyły występy uczniów klasy IIIc i Szkolnego Kabaretu "Kubełek". Po przedstawieniach teatralnych rodzice zostali zaproszeni do zwiedzania szkoły, na terenie której prezentowały się koła zainteresowań, organizowane były wystawy i prezentacje. W izbie regionalnej odbywał sie poczęstunek chlebem ze smalcem i domowym kiszonym ogórkiem.

Mamy nadzieje, że we wrześniu przywitamy w naszej szkole naszych pierwszoklasistów. Zapraszamy serdecznie.