Dzień Dziecka na sportowo

8 czerwca 2010r. klasy I-III ze szkół PSP nr 1 i PSP nr 11 wzięły udział w zawodach sportowych zorganizowanych przez firmę ECO, ks. Jerzego Kostorza wraz z opolskimi klerykami z seminarium duchownego, pracowników MOSiR z Opola oraz harcerzy. Wszystkie klasy uczestniczyły w grach i zabawach, konkurencjach sportowych oraz teatrzyku połaczonego z konkursami. Puchary dla naszej szkoły zdobyły klasy IIb i IIIb. Reprezentacje szkół rozegrały także mecz piłki nożnej, który wygrała nasza szkoła wynikiem 3:1.

Firma ECO zafundowała nagrody dla obu szkół w kwocie 1500 zł. Wszystkie dzieci zostały obdarowane balonami i pomarańczami ( symbolami firmy). Mimo upału dzieci bardzo aktywnie brały udział we wszystkich proponowanych konkurencjach sportowych.