Opolskie Orły 2010

Dnia 9 czerwca 2010r. w Opolskiej Filharmonii odbyła się uroczystość pod patronatem Prezydenta Miasta Opola Ryszarda Zembaczyńskiego, wręczenia nagrody Opolskich Orłów.

Honorowy tytuł przyznano czterem uczniom naszej szkoły: Magdalenie Detynie, Małgorzacie Kaczmarek, Wiktorii Kurzynie i Michałowi Tworkowi. Wszyscy nagrodzeni są laureatami III Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.

W czasie uroczystości nasza szkoła otrzymała od Prezydenta wyróżnienie za przygotowanie największej liczby laureatów tytułu "Opolskiego Orła" w roku szkolnym 2009/2010 wśród szkół podstawowych miasta Opola. Podziękowanie takie otrzymaliśmy również w ubiegłym roku.

Gratulujemy uczniom, nauczycielom i dyrekcji i życzymy sobie podobnych sukcesów za rok.