Mistrzowie zdrowych kanapek

0321 marca to wyjątkowa data w kalendarzu roku szkolnego. Tegoroczny Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole odbył się pod hasłem Zdrowego Śniadania . Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów klas 1-3 bardzo ciekawą, edukacyjna prezentację multimedialną na temat zdrowego odżywiania. Następnie nasi uczniowie z SU zorganizowali i przeprowadzili quiz wiedzy z zadaniami dotyczącymi właśnie prawidłowego odżywiania się. Wszystkie klasy otrzymały również dyplom „ Mistrzów Zdrowych Kanapek”. Po części edukacyjnej przyszedł czas na przygotowanie pysznych, kolorowych i fantazyjnych kanapek. Przygotowywanie ich wszystkim bardzo się podobało ponieważ mogli samodzielnie skomponować swoje zdrowe śniadanie. Uczniowie chętnie zjedli przygotowane przez siebie kanapki na przerwie śniadaniowej. Wszystkim polecamy takie zdrowe wiosenne śniadania.
Dziękujemy wszystkim, rodzicom za przygotowanie zdrowych składników do kanapek oraz wychowawcom klas 1-3 za wsparcie i pomoc w przeprowadzeniu pomysłu Zdrowego Śniadania .

Samorząd Uczniowski PSP 11