Akcja charytatywna klasy 6A

05Dzień 6 kwietnia był w naszej szkole wyjątkowy. W trakcie akcji „Dzień zdrowego soczku i domowej pizzy” można było wspomóc charytatywnie akcję klasy 6a, która przygotowuje prezenty na zajączka dla pięciorga dzieci w bardzo trudnej sytuacji materialnej. Każdy uczeń i nauczyciel PSP 11 mógł spróbować smacznej, świeżo upieczonej pizzy oraz popić ją zdrowym sokiem, przygotowanym przez uczniów i Pana Tomka. Byliście bardzo hojni, za co dziękujemy. Każdy kawałek pizzy znalazł właściciela, a po sokach zostały tylko butelki :)
Zapraszamy Was na jeszcze jeden „pyszny dzień” we wtorek, 11 kwietnia. Również w tym dniu, podczas konsultacji z rodzicami, klasa 6a organizuje charytatywny kiermasz wielkanocny. Zapraszamy rodziców na pyszny poczęstunek i kawę oraz zachęcamy do zakupów wielkanocnych ozdób :)