22VIII edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego,, Serce wydarte z polskiej piersi. LWÓW W POEZJI" w ramach obchodów Dni Patrona szkoły miała miejsce w piątek, 22.11.19r..Przesłuchania wszystkich uczestniczek konkursu odbyły się w dwóch kategoriach: kl. V-VI i VII-VIII.
Jury w osobach p. Katarzyny Dmochowskiej, p. Marzeny Trzonkowskiej i p. G. Gabryelskiej oceniało kreację słowa uczestniczek w 7 kategoriach. W kategorii kl. V i VI
przyznano:

1m. Matyldzie Nowakowskiej z kl. VA
2m. Antoninie Jankowskiej z kl. VA
3m. Poli Bereszczyńskiej z kl. VIB
wyróżnienie: Katarzynie Korbaś z kl. VB

W kategorii kl. VII - VIII przyznano:
1m. Julii Więcek z kl. VIIB
2m. Paulinie Wojciechowskiej z kl. VIIB
3m. Magdalenie Peruckiej z kl. VIIIA
wyróżnienie: Karolinie Piątkowskiej z kl. VII A, Hannie Krawczyk z kl. VII A i Zuzannie Dulik z kl. VIIC.
Poza laureatami i wyróżnionymi wszystkie uczestniczki otrzymały dyplomy uczestnictwa w konkursie.
Konkurs zorganizowała i prowadziła p. Violetta Czeczot - Putek.
Wszystkich chętnych już dziś zapraszamy na przyszłoroczny konkurs. Równocześnie prosimy o szukanie nowych, nieznanych dotąd utworów do recytacji.