Wizyta w bazie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

27Uczniowie należący do grupy ratowniczej naszej szkoły pod kierunkiem pani Marzeny Kawałko odwiedzili bazę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polskiej Nowej Wsi. Dzieci miały niepowtarzalną okazję zapoznania się z trudną, odpowiedzialną i piękna pracą ratownika medycznego, pilota helikoptera i lekarza. Taka załoga każdego dnia wylatuję helikopterem "RATOWNIK 23" aby ratować ludzkie życie i zdrowie. Uczniowie mogli zapoznać się z wyposażeniem ratowniczego helikoptera z odpowiedzialną i ryzykowną pracą ratowników,lekarzy i pilotów. Dzięki uprzejmości ratownika medycznego (wujka Julki Krzemińskiej) młodzi ratownicy z PSP11 mogli zwiedzić bazę i helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dziękujemy za bardzo ciekawe i owocne spotkanie i poświęcenie nam czasu.