OPOLSKIE ORŁY z JEDENASTKI

622 czerwca 2021r. odbyła się w OPOLSKIM AMFITEATRZE uroczysta Gala Opolskich Orłów. Prezydent miasta uhonorował tym tytułem 100 uczniów opolskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych – laureatów konkursów oraz olimpiad przedmiotowych, artystycznych i sportowych, przeglądów, turniejów wiedzy ogólnopolskich i międzynarodowych. Trzech uczniów naszej szkoły znalazło się w gronie uczniów wyróżnionych tytułem Opolskiego Orła:
Julia WIĘCEK – Laureat Wojewódzkiego Konkursy Polonistycznego (przygotowała p. Violetta CZECZOT – PUTEK),
Paulina WOJCIECHOWSKA - Laureat Wojewódzkiego Konkursy Polonistycznego (przygotowała p. Violetta CZECZOT – PUTEK),
Piotr CIUPIŃSKI - Laureat Wojewódzkiego Konkursy HISTORYCZNEGO (przygotował p. Jacek POPARDOWSKI).
Nasze ORŁY wywodziły się z klasy 8B. ŻYCZYMY IM DALSZYCH SUKCESÓW EDUKACYJNYCH.