Komers klas 8 w PSP 11

08aKoniec roku już blisko, dla większości z nas oznacza to wakacje, a potem powrót do naszej szkoły. Jednak dla uczniów klas ósmych zakończenie roku oznacza również zakończenie edukacji w szkole podstawowej. Jedną z tradycji związanych z tym zakończeniem jest komers - uroczysta zabawa. Odbyła się ona 3 czerwca. Organizatorami komersu byli rodzice uczniów klas ósmych i trzeba przyznać, że przygotowali wspaniałą zabawę! Zaczęliśmy od poloneza, którego zatańczyli wszyscy uczniowie klas ósmych. Zrobił na widzach ogromne wrażenie! Później nauczyciele i rodzice zostali zaproszeni na kabaretowe przedstawienie pod tytułem "Nie mam talentu", który tak naprawdę ukazał ile różnych talentów mają nasi przyszli absolwenci. Po tej części oficjalnej nastąpił już tylko wieczór wspaniałej zabawy, zgodnie z treścią zaśpiewanej w przedstawieniu piosenki: było głośno, było radośnie, przetańczyliśmy razem ... no może nie całą noc, ale sporą jej część. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i dziękujemy rodzicom, wychowawcom klas ósmych oraz paniom i panom z obsługi szkoły za umożliwienie takiej świetnej zabawy, a Dyrekcji i nauczycielom za przyjęcie zaproszenia i zaszczycenie nas swoją obecnością.