„Bystrzyckie dla Bystrzaków”, czyli 7a i 7d na wycieczce

43aW dniach 8-10 czerwca klasy 7a i 7d wyjechały na 3-dniową wycieczkę w Góry Bystrzyckie. Coż to była za zabawa! Każdego dnia na uczniów czekały kolejne zajęcia, które łączyły edukację z niesamowitą przygodą. Wśród różnych aktywności pojawiła się gra terenowa „Orientuj się! To właśnie Jagodna!, stacja – integracja, czyli zajęcia pełne gier i zabaw, warsztaty artystyczne czy szkolenie ze sztuki przetrwania, czyli „Survival z klasą”. Poza tym niesamowitą przygodą okazał się park linowy, w którym ważna była nie tylko sprawność fizyczna, ale przede wszystkim umiejęstność współpracy i komunikacji. Natomiast piękny krajobraz górski można było podziwiać podczas „Przygody na dwóch kólkach”, czyli pełnej emocji wycieczki rowerowej. Uśmiechnięci, zmęczenia, ale pełni wrażeń wróciliśmy do domu. To były fantastyczne 3 dni!